Garáž na predaj - ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Agátovej ulici v Dúbravke. Výmera: 6m dĺžka 3,9m šírrka svetlá

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

49,800 € 2165 €/m²

Obchodný priestor 250m2 s možnosťou rozšírenia na 350m2, Obchodná-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Fedákova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu v Ba-Rača Žabí Majer. Rozloha je 318m2, na záhrade sa nachádza

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 69 €/m²

4i byt ul. Frantiska Kubu, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v  projekte Rínok Rača na ulici Fra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom - ul. Kolmá, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kolmá | 313 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

119,79m2 priestor s parkovaním v centre na Lazaretskej ulicie, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 119.79 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

668m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Priestor pre sklad | 668 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Priestory na prenájom Dunajská Streda

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - pozemok, Koliba, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Záhrada na predaj - Bratislava

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

23,000 € 64 €/m²

Luxusný apartmán s terasou a výhľadom na more v Stivašnici, 79,60 m²

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V pokojnej zátoke Stivašnica, neďaleko Rogoznice, sa nachádza apartmán na prvom poschodí mod

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

298,000 € 4105 €/m²

Moderný nový rezidenčný komplex v Gripole, Rovinj

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Projekt Gripole predstavuje nový rezidenčný projekt v Rovinji, v rámci ktorého budú p

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

452,500 € 4137 €/m²

ISTRIA, KAŠTELIR – Novozrekonštruovaný dvojdom s bazénom a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Krásny dvojdom sa nachádza v malom mestečku blízko Poreču, 8 km od mora a 12 km od centra Po

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

489,000 € 3493 €/m²

Kancelárske priestory vysokého štandardu MYHIVE Tower, Vajnorská, POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - ul. Teplická, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Teplická | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž o výmere 18 m², situovanú na Teplickej ulici v mestskej

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

33,000 € 1833 €/m²

Objekt vhodný na podnikanie, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Administratívny objekt | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu objektu/rodinného domu na Hydinárskej ulici v Podunajských Bisk

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárie v blízkosti Hlavnej vlakovej stanice, Karpatská, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Karpatská | 76.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Karpatskej ulici v Starom Meste - Bratislava 1

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

824.08 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný dom s bazénom a stredomorskou záhradou – Lumbarda, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jedinečná príležitosť na kúpu novopostaveného moderného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

700,000 € 3333 €/m²

Exkluzívna kamenná vila s bazénom a výhľadom na prírodu v Kanfanare

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria – Pokojná kamen

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

425,000 € 3269 €/m²

Na prenájom - Kancelárske priestory, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 19 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej