HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

HVIEZDOSLAVOV - Investícia, ktorá ma víziu aj budúcnosť

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²

TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

250 €/m2 250 €/m2

Top Novinka
Top Novinka

TOP pozemok pri centre — projekt moderného domu, súkromie

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

Info v RK

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Strategický pozemok 1 714 m² v Budmericiach: Maximálna vizibilita a priestor pre veľkorysé sny

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²

Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

199,500 € 116 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

189,000 € 219 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Rovinatý pozemok na predaj

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,500 € 15 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Pozemok Ahoj Briežky s právoplatným stavebným povolením, zajtra môžete začať stavať!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom B, Bratislava-Nové

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550 €/m2 550 €/m2

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Top
Top

Predaj| Exkluzívny stavebny pozemok 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočný stavebný pozemok s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Top
Top

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1827 m2 Solčianky

Reality Solčianky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,827 m²

Hľadáte pokojné miesto pre váš nový domov s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj lukratívn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Solčianky

66,500 € 36 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite - v prírode, a predsa v meste !

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Top
Top

Predaj stavebných pozemkov o rozlohe 1 674 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 1,674 m²

Ponúkame na predaj pozemky v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková výmera poz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

226,200 € 135 €/m²

Top
Top

Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Top
Top

Predáme pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 850 m²

Predáme slnečný pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2 v tichom prostredí, všetky inžinierske

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

102,000 € 120 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (753)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie