PREDANÉ Na predaj 3-izbový byt, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,000 € 1919 €/m²

Na predaj investičná budova Vráble

Reality Vráble

Obchodné priestory | Vráble | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú budovu. Ide o polyfunkčnú budovu nachádzajúcu sa priamo

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Vráble

350,000 € 350 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

48,490 € 101 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

2 izbový byt | Vinohrady | 50.69 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt o výmere 54,69 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

124,760 € 2461 €/m²

Znížená cena - Pozemok - Vráble - komerčné využitie

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Pozemok o rozlohe 1397m2, plus podiel na prístupovej ceste o rozlohe 170,5m2 ktorá má šírku 10m

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

208,000 € 149 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

3 izbový byt | Vinohrady | 72.18 m²

Ponúkame vám 3-izbový byt o výmere 72,18 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

173,759 € 2407 €/m²

Rodinný dom Vráble

Reality Vráble

Rodinný dom | Štúrova | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrábľoch. ZASTAVANÁ PLOCHA: 80 m² POZEMOK: - rovinatý, sl

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vráble

29,900 € 427 €/m²

Rodinný dom vo Vrábloch

Reality Vráble

Rodinný dom | 160 m²

Na predaj starý rodinný dom vo Vrábloch, Zastavaná plocha 160m2, pozemok 1060m2. Dom je v pôvod

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 18.04.2025
Domy na predaj Vráble

113,000 € 706 €/m²

Predaj novostavby- 3-izbového domu pri Vrábľoch

Reality Vráble

Rodinný dom | 48 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodi

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vráble

150,000 € 3125 €/m²

V OBCI v okolí Vrábľoch , ZL Moraviec hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 1 m²

V OBCI v okolí Vrábľoch ,ZL Moraviec hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie ho

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vráble

1 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie