373 (Ju3WoNqu2e6) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2024

Predaj novostavby- 3-izbového domu pri Vrábľoch

Vráble • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

150,000 € 3125 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
48 m²

Plocha pozemku:
931 m²
Info
V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu pri Vrábľoch (obec Malé Chyndice)

ID: 2024373 B

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE-:
Dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestrannej kúpeľne so sprchovacím kútom a WC, 2 izieb, terasy. Dom je jednopodlažný, nepodpivničený. Parkovanie možné pred domom. Súčasťou je aj 10 árový oplotený pozemok

LOKALITA:
Dom sa nachádza v tichej uličke, v obci Malé Chyndice, cca 8 km od mesta Vráble,

VVYBAVENIE DOMU:
- kuchynská linka, kuchyňa je čiastočne vybavená elektrospotrebičmi (sporák, el. rúra), pohovka
- zariadená spáľňa - manželská posteľ, skriňa, rozkladacia posteľ
- stierky v celom dome
- podlahové elektrické kúrenie,
- podlahy: kombinácia dlažba + plávajúca podlaha
- okná: plastové
- v obývačke sa nachádza komín ( možnosť napojenia na kachle/krb podľa vlastných predstáv)
- kúrenie/ohrev vody- elektrický kondenzačný kotol
- strecha: strešná krytina zn. Tondach

IS:
- obecná voda, elektrika, žumpa (cca 10 m3), optika

VÝHODY:
- dobrá lokalita - pár minút jazdy autom do mesta
- novostavba
- ideálne dispozičné riešenie
- príjemní susedia
- tiché prostredie
- veľký pozemok, možnosť záhradkárčenia

DOM JE kúpou VOĽNÝ:

Cena: 150.000 €

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle a radi Vás prevedieme danou nehnuteľnosťou. Všetci ste srdečne vítaní.

KONTAKT:
Mgr. Miroslava Uhrinová
tel: +421 949 729 188
e-mail: miroslava.uhrinova@mirealreality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
48 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2024

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
A

Plocha pozemku:
931 m²

Zastavaná plocha:
70 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Miroslava Uhrinová

MI_REAL s.r.o.

MI_REAL s.r.o.

228 • 95201, Vráble (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

150,000 € 3125 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Miroslava Uhrinová

MI_REAL s.r.o.