Krásny 2-izbový byt v novostavbe vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

2 izbový byt | 56.51 m²

REZERVOVANÉ!!! V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Vráble

139,000 € 2460 €/m²

Predaj 3 - izbového bytu vo Vrábľoch (sídl. Lúky)

Reality Vráble

3 izbový byt | 63 m²

V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt n

Publikované: 02.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 2270 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu vo Vrábľoch

Reality Vráble

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu vo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Vráble

210,000 € 2561 €/m²

Prenájom obchodného priestoru vo Vrábľoch

Reality Vráble

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 60 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom priestranný obchodný

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na prenájom Vráble

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v centre mesta Vráble na prenájom

Reality Vráble

Administratívny objekt | Hlavná | 32.25 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom obchodný priestor v c

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na prenájom Vráble

260 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok B

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 813 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

36,585 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok G

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 548 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,660 € 45 €/m²

Pozemok pri Vrábľoch (k.ú: Vieska nad Žitavou ) na predaj

Reality Vráble

Iný stavebný pozemok | 800 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok- za

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

8,900 € 11 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok D

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok vho

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,125 € 45 €/m²

Rodinný dom vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 60 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o Vám ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrábľoch I

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Vráble

45,000 € 750 €/m²

Prenájom 2- izbového bytu vo Vrábľoch (sídl.Žitava)

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 2- i

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Vráble

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny 3- izbový byt vo Vrábľoch

Reality Vráble

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na prenájom krásny kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vráble

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Vidiecky dom pri Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Vidiecky dom | 0 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. vám ponúkame NA PREDAJ vidiecky dom v obci Tajná

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Vráble

65,000 €

Predaj 1- izbového modulového domu

Reality Vráble

Rodinný dom | Hlavná | 36 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj nový modulový 1- izbový ro

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Vráble

47,000 € 1306 €/m²

Budova v centre mesta Vráble na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 1. mája | 71 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu budovy v centre mesta Vráble (

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Vráble

130,000 € 1831 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Lúčnici nad Žitavou

Reality Vráble

Rodinný dom | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s potenciálom a veľkorysým pozemkom v obci Lúčnica

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vráble

90,000 € 662 €/m²

V OBCI v okolí Nitry hľadám RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 0 m²

V OBCI v okolí Nitry hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľno

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Info v RK

Hladám pre klienta byt vo Vrábľoch lokalita mesto, Luky,Žitava,Kaška. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Iný byt | 1 m²

Hľadáme pre našich klientov byt vo Vrábľoch a v okolí Vrábeľ predaj cez našu agentúru a k tomu

Publikované: 09.01.2015 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Hladame Rodinné domy v okolí Vrábeľ,ZL Moraviec,Nitry, Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme Rodinné domy v okolí Vrábeľ ,ZL Moraviec, Nitry, pre našich klientov , predaj a vybaven

Publikované: 02.09.2019 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Cena na vyžiadanie

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj,Hľadám RD Byt vo vašom okolí ponúknite.

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 1,290 m²

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj 1290 m2 na pozemku kôlňa , suché wc klenbová pivnica 4 m hlboká

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

21,500 € 17 €/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 2,500 do 12,000 m2 vo Vrábloch

Reality Vráble

Priestor pre sklad | 2,500 m²

Priemyselný park Vráble vám ponúka strategickú polohu s výborným napojením na diaľnicu R1, leti

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé podlažie

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Žitava | 77 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Vráble

169,410 € 2200 €/m²

Investičný pozemok na predaj, Vráble, časť Horný Ohaj

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,447 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú nehnuteľnosť na predaj. Pozemok: • Lokalita: časť Horný Ohaj, Konop

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Vráble

16,500 € 11 €/m²

Skladový objekt na prenájom, Vráble

Reality Vráble

Skladový objekt | Kollárova | 340 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Podnikateľský objekt • Lokalita: Kollárova ul

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Vráble

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie