Skladové a výrobné haly na prenájom blízko Nitry

Reality Vráble

Priestor pre sklad | 3,000 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ A VÝROBNÉ HALY – VRÁBLE (OKRES NITRA) Moderné priemyselné pries

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Prenájom 3-izbového bytu – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | luky | 74 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vráble

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s potenciálom výstavby – Horný Ohaj

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | Horný Ohaj | 1,489 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1 489 m² v obci Horný Ohaj. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

150,000 € 101 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu (dispozične ako 2-izbový) – Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | šturová | 57 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom na prenájom priestranný 1-

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vráble

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbového bytu s loggiou – Vráble, Sídlisko Žitava

Reality Vráble

1 izbový byt | žitava | 31 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 1-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vráble

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbového bytu vo Vrábľoch – sídlisko Lúky

Reality Vráble

1 izbový byt | lúky | 36 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt vo Vrá

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vráble

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj moderný 2-izb. byt s loggiou vo Vrábľoch

Reality Vráble

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj príjemný a moderne riešený 2-izbový

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

169,900 € 2697 €/m²

Priestranný rodinný dom s garážou na veľkom pozemku v obci Vlkas

Reality Vráble

Rodinný dom | 224 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s obytným podkrovím, vstavanou ga

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

DIRECTREAL|NA PREDAJ 5 izbový rodinný dom s pozemkom 1056m2 v meste Vráble.

Reality Vráble

Rodinný dom | Hliníková | 160 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný ​dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! ​Hľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

105,000 € 656 €/m²

DIRECTREAL|VÝBORNÁ INVESTÍCIA Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble

Reality Vráble

Reštaurácia | Moravská | 752 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Vráble

449,000 € 597 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha, 3202 m2

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

68,000 € 21 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i novostavbu vo Vrábľoch (časť Horný Ohaj), pozemok 1453 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | Horný Ohaj | 105 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 4i novostavbu vo Vrábľoch (časť Horný Ohaj), pozemok 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

254,000 € 2419 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Vráble

Rodinný dom | - | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vráble

282,150 € 1283 €/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme nadštandardný 1-izbový byt, ul.1. mája, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | 1. mája | 39 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA. Ste náročný klient a hľadáte prenájom v meste Vráble? Dávame Vám do pozorno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vráble

460 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Vráble - 1421 m2 STAVEBNÝ pozemok

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,421 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 1.421 m2 v zastavanej časti

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Vráble

14,000 € 10 €/m²

5-izbový rodinný dom na predaj/ VÝMENU v Hornom Ohaji, pozemok 1251 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | 150 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

184,000 € 1227 €/m²

3-izbový rodinný dom na predaj vo Vrábľoch, pozemok 1094 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | Levická | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame 3-izbový rodinný dom v centre mesta Vráble, na Levi

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

189,000 € 1890 €/m²

Dom na predaj Vráble, pozemok 1142 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | Levická | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame 3-izbový rodinný dom v centre mesta Vráble, na Levic

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

180,000 € 1800 €/m²

Lukratívne pozemky v centre mesta Vráble na predaj, 2899 m2

Reality Vráble

Komerčná zóna | Moravská | 2,899 m²

Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu bytov? Ideálne v meste Vráble a nech môžete z

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena dohodou

Pozemky na predaj Vráble, 11015 m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinice | 11,015 m²

Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu menších rekreačných nehnuteľností? Ideálne v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

30 €/m2 30 €/m2

Skladové priestory na prenájom, Vráble, 170 m2

Reality Vráble

Priestor pre sklad | Staničná | 170 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom skladové priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kancelárske/výrobné priestory na prenájom, Vráble, 56,47 m2

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Staničná | 56.47 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom dvore.

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na dražba Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie