Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok 1349 m² Vráble – Horný Ohaj

Reality Vráble

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,349 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

42 €/m2 42 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA! Pozemok s rozlohou 1813 m2

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Tekovský Hrádok | 1,813 m²

Shark real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahly slnečný pozemok v obci Tekovský Hrádok, ok

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 25.09.2023
Pozemky na predaj Vráble

54,000 € 30 €/m²

Na predaj dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s pozemkom 1034m2

Reality Vráble

Rodinný dom | 138 m²

Na predaj starší rodinný dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s rozsiahlym pozemkom o výme

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 819 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj lukratívný pozemok v obci Horný Ohaj so za

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

160,000 €

Na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s výmerou 6 419 m² vo Vrábloch

Reality Vráble

Objekt pre obchod | 300 m²

IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Vráble

920,000 € 3067 €/m²

Na predaj veľký polyfunkčný obchodný priestor s rodinným dom a bytovými jednotkami v centre mesta - generujúci zisk

Reality Vráble

Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²

Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Vráble

1 € 0 €/m²

Nové haly pre skladovanie a výrobu na prenájom

Reality Vráble

Priestor pre výrobu | - | 3,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavby výrobno - skladovacích objektov v meste Vráble. Objekty sú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Rekreačný pozemok v Klasove: Váš únik do vinárskej oázy pri Vrábľoch

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vráble | 4,624 m²

Predstavujeme Vám v exkluzívnom zastúpení jedinečnú príležitosť na kúpu rekreačného pozemku v m

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

14 €/m2 14 €/m2

Hľadáme pre konkrétneho klienta na kúpu 1-izbový byt vo Vrábľoch

Reality Vráble

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 1-izbový byt vo Vrábľoch na sídl. Lúky alebo Žitava. Podmienk

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Vráble

Cena dohodou

Predáme pozemok na komerčné využitie, 1397 m2, Vráble, okr. Nitra

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne v meste Vráble. Pozemok je o rozlohe 1397 m2,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

190,000 € 136 €/m²

Predáme 1-izb. byty v novostavbe, lokalita PANSKÉ POLE v meste Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Horný Ohaj | 44.01 m²

Jedinečná ponuka v meste Vráble. Projekt Panské pole prináša nové možnosti moderného bývania!

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

107,900 € 2134 €/m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu, 15,54 m2, Levická ul., Vráble

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 15.54 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa na 2.poschodí administratívnej budovy

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme 2-izb. byt v novostavbe, projekt PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 56.91 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

137,900 € 2142 €/m²

Stavebný pozemok, 569 m2, Poľná ul., Vráble - Horný Ohaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Stavebný pozemok na predaj! Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu nachádzajúcu sa na Poľnej

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Prenajmeme skladový priestor, Levická ul., Vráble, okr. Nitra

Reality Vráble

Priestor pre sklad | Levická | 1,778 m²

Pokiaľ hľadáte vhodné miesto na prenájom pre svoj sklad alebo výrobu, dávame Vám do pozornosti

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predáme nadštandardné 3-izb. terasové apartmány, Panské Pole, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Horný Ohaj | 154.6 m²

Jedinečná a výnimočná ponuka v meste Vráble. Projekt Panské pole prináša nové možnosti modernéh

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

199,000 € 1157 €/m²

Predáme 2-izb. terasový apartmán v novostavbe, PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 57.71 m²

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

117,900 € 1800 €/m²

Predáme 2-izb. mezonety v novostavbe, lokalita PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 83.46 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

152,900 € 1616 €/m²

Predáme 1-izb. mezonety v novostavbe byt. domov, PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Horný Ohaj | 62.44 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

121,900 € 1680 €/m²

Predáme stavebný pozemok, 825 m2, Vráble - časť Horný Ohaj, okr. Nitra

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

Vhodných pozemkov na výstavbu rodinného domu je vždy málo, preto aj ich hľadanie je často zdĺha

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

Prenajmeme kanceláriu o výmere 23,61 m2, Levická ul.,Vráble

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 23.61 m²

VÝBORNÁ PONUKA V CENTRE MESTA! Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajmeme kancelársky priestor, 40 m2, Levická ul., Vráble

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa na 1.poschodí administratívnej budovy

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj - 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome, garáž, Vráble, o. Nitra

Reality Vráble

3 izbový byt | 1.mája | 81 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA ! Ak preferujete bývanie v byte pred rodinným domom a potrebujete priestran

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

160,000 € 1975 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie