Vonkajšie státie Žilina - Hájik

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária RED® Vám ponuká exkluzívne parkovacie miesto na Hájiku na Slnečnom námestí.

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

18,000 €

Priemysel Žilina - Závodie

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 1,058 m²

Skladové priestory vysokého štandardu sa nachádzajú v upravenom areáli na Kvačalovej ulici v Ži

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

6,180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Priemysel Žilina Hala s nakladacou rampou

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 795 m²

Ponúkame na prenájom skladovú, vykurovanú halu na Kragujevskej ulici v Žiline. Celková výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

70 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Polyfunkčný objekt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 4,538 m²

Ponúkame na predaj areál v obchodno - priemyselnej zóne na predaj vhodný na výstavbu polyfunkci

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

2,250,000 € 496 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sklad v centre Priemysel Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 520 m²

Nebytové priestory májú celkovú výmeru 520m2 z toho 500m2 na 2. poschodí a 20m2 v pivnici bytov

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

75,000 € 144 €/m²

Vonkajšie státie Žilina - centrum

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Ponúkame na prenájom plochu na parkovanie pre osobné autá v centre Žiliny. Plocha má výmeru 510

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac

Priemysel Žilina

Reality Žilina

Skladový objekt | 2,700 m²

Rovinatý pozemok v Žiline o výmere 2700m2 vzdialený 500m od hypermarketu Tesco s dobrým prístup

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

100 €/m2 0 €/m2

Priemysel Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 2,466 m²

20 - ročná, zateplená, vykurovaná hala v Žiline so samostatnou dvojpodlažnou administratívnou č

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Garáž Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Garáž o výmere 18m2 v širšom centre Žiliny na vlastnom pozemku a so súpisným číslom sa nachádza

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

20,000 €

Polyfunkčný objekt Žilina - centrum

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 590 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na predaj v centre mesta Žiliny na ulici M.R. Štefánika.

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

950,000 € 1610 €/m²

Administratívny objekt na prenájom, 420 m2, Žilina

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Bajzova | 420 m²

ELISS REAL Vám ponúka na prenájom moderný administratívny objekt, ktorý sa nachádza v meste Ži

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

NA PREDAJ reklamná plocha MEGABOARD

Reality Žilina

Objekt pre obchod | 110 m²

Príležitosť pre investorov do reklamných medií. Ponúkame na predaj megaboard v obci Beluša Hl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

89,000 € 809 €/m²

Garáž na predaj (20 m²) – ideálna na parkovanie aj skladovanie

Reality Žilina

Garáž | Petzvalova | 20 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž s výmerou 20 m² na sídlisku Hájik, na Petzvalovej ulici. Pris

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

35,999 € 1800 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesta Hliny/Solinky - Lenčova ulica pri OG Naša

Reality Žilina

Garáž | Lenčova | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom vonkajšie parkovacie miesta na Hlinách 6 za Obchodnou galériou Na

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

74 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PREDAJ GARÁŽ 18M2 - ŽILINA, BÁNOVSKÁ CESTA

Reality Žilina

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž ktorá sa nachádza na Bánovskej ceste. Garáž je betónová, suchá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1333 €/m²

PREDAJ VÝROBNEJ HALY S ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU

Reality Žilina

Výrobný objekt | 2,700 m²

Dream reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu s administratívn

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom - kancelárske priestory

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | J.Vuruma | 56 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory o celkovej výmere 56 m2. Ka

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 30.10.2024
Objekty na prenájom Žilina

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory

Reality Žilina

Iný objekt | ul. Priemyselná | 74.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom iný prevádzkový objekt Žilina, ul. Priemyselná. Stav objektu: kance

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 30.01.2024
Objekty na prenájom Žilina

444 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom sídlo firmy

Reality Žilina

Administratívny objekt | Žilina | 850 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v budove v Žiline .

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Výrobno-skladová hala v Tepličke nad Váhom

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 815.5 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom výrobno- skladovú halu o výmere 815,50 m2 v Tepličke nad V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Výrobno-skladový areál LIPOVEC

Reality Žilina

Výrobný objekt | Republiky | 12,000 m²

EXKLUZÍVNE Vám DREAM REALITY ponúka na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v obci Lip

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

STABILNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Žilina

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,344 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zabehnutý ho

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Objekty na predaj Žilina

1,250,000 € 930 €/m²

člen NARKS

Komerčný areál na prenájom

Reality Žilina

Objekt pre obchod | 450 m²

Ponúkame vám možnosť prenájmu priestranného a udržiavaného komerčného areálu s celkovou rozl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

3,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Skladová / výrobná hala na prenájom | 3 500 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | 3,500 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovú / výrobnú halu

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie