Prenájom výrobných a administratívnych priestorov 1800m² - Žilina areál Slovena , Parkovanie

Reality Žilina

Výrobný objekt | Kysucká | 1,800 m²

Mamud Reality exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahle skladové, výrobné a administratívne pries

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

8,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Parkovacie státie, pozemok 14m² - Závodie . (cca 3m x 5m)

Reality Žilina

Garáž | Essenská | 14 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj parkovacie státie na ul. Essenská. Pozemok o výmere 14m

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Objekty na predaj Žilina

14,900 € 1064 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov 35m², Žilina - Širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Žilina

425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Garáž po rekonštrukcii

Reality Žilina

Garáž | Rajecká cesta | 18 m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž, ktorá prešla kompletnou rekonšt

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1667 €/m²

Prenájom obchodného priestoru – OC IDEA (10 m2)

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Kamenná | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom malý obchodný priestor (10 m²) nachádzajúci sa na prízemí obchodného c

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory (300 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Administratívny objekt | Frańa Mráza | 440 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Parkovacie miesto - Residential Complex - Amfiteáter v Žiline

Reality Žilina

Garáž | Tajovského | 10 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie miesto pre jedno auto, situované pri bytovom komplexe

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 17.12.2025
Objekty na prenájom Žilina

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ POLYFUNKČNÁ VILA V BLÍZKOM CENTRE MESTA

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Spanyolova | 300 m²

Ponúkame na predaj mestskú vilu situovanú na pozemku o výmere 1170 m2 v blízkosti nemocnice ul.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

750,000 € 2500 €/m²

Kancelária v polyfunkčnej budove širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 33 m²

Klimatizovaná kancelária na 9. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove v blízkosti cen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenajmeme halu v Žiline o výmere 497 m2

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Bytčická | 497 m²

Prenajmeme výrobno-skladové kancelárske priestory v areáli na Bytčickej ulici v Žiline. Celkov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,982 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenajmeme sklad o výmere 488 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Skladový objekt | Bytčická | 488 m²

Prenajmeme samostatný objekt obsahujúci kancelárie a skladové respekt. výrobné priestory v areá

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 111 m²

Kancelársky priestor na 4.NP v 4 - podlažnej budove v priemyselnej zóne s vlastným parkoviskom.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory širšie centrum s parkovaním

Reality Žilina

Administratívny objekt | Dolné Rudiny | 31 m²

Kancelária na 5. poschodí v polyfunkčnej budove s vlastným parkoviskom s dostatočnou parkovacou

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

299 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Skladový objekt s rozlohou 1 058 m² v areáli Žilina-Závodie

Reality Žilina

Skladový objekt | Kvačalova | 1,058 m²

Rozloha: 1058 m² (skladová plocha 1010,72 m² + kancelárie a zázemie 47,28 m²), možnosť využi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

6,180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre mesta

Reality Žilina

Administratívny objekt | Staré mesto | 126 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory priamo v centre mesta pri Mariánskom námestí v tehlo

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ŽILINA BÔRIK - KANCELÁRIE / ADMINISTRATÍVA NA PRENÁJOM

Reality Žilina

Administratívny objekt | Bôrická cesta 107 | 165 m²

SaleA - Váš partner Vám ponúka prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v prestížnej lo

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske priestory širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 260 m²

Kancelárske priestory na 5.poschodí v polyfunkčnej budove s dostatočnou parkovacou plochou v ši

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 48 m²

3 nepriechodné kancelárie vedľa seba rovnakej veľkosti - každá 16m2 v polyfunkčnej budove

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Administratívna budova s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | Štrková | 662 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v modernej administratívnej budove s parkovaním Ponúkame na

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

ŽILINA BÔRIK - KANCELÁRIE / ADMINISTRATÍVA NA PRENÁJOM

Reality Žilina

Administratívny objekt | Bôrická cesta 107 | 228 m²

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

Kancelársky priestor s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 76 m²

Kancelársky priestor na 3.NP v 4 - podlažnej budove v priemyselnej zóne s vlastným parkoviskom.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie