Predáme hliníkovú halu 1800m2 - konštrukciu bez opláštenia 30x60m

Reality Bratislava-Jarovce

Skladový objekt | Kožušnícka | 1,800 m²

Predáme celohliníkovú konštrukciu skladovej haly,bez opláštenia /može byť plachtové,panelové al

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

190,000 € 106 €/m²

MODERNÁ REŠTAURÁCIA V CENTRE OBCE VAJKOVCE NA PRENÁJOM

Reality Vajkovce

Reštaurácia | Vajkovce | 203 m²

Snívate o vlastnej reštaurácii? Chcete všetkým ukázať, čo je vo Vás a že to dokážete lepšie a

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Vajkovce

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž po rekonštrukcii - Bratislava - Trojdomy (Nové Mesto)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Trojdomy | 16.22 m²

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii na ulici Trojdomy v Novom Meste v Bratislave, s úži

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,900 € 1843 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nebytové priestory v Apartmánovom dome Boca súp. č. 53 s parkovacími miestami v obci Vyšná Boca, okres Liptovský Mikuláš

Reality Vyšná Boca

Apartmánový dom | Nezadaná | 898.52 m²

Nebytové priestory v k.ú. Vyšná Boca, okres Liptovský Mikuláš Ubytovacie zariadenie - Apartmán

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Vyšná Boca

1,193,100 € 1328 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná nehnuteľnosť v Podhájskej – lokalita, ktorá pracuje za vás. Podhájska nie je o bývaní. Podhájska je o návratnosti.

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 360 m²

TU reality ponuka na predaj nehnuteľnosť v jednej z najvyhľadávanejších kúpeľných lokalít na Sl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

330,000 € 917 €/m²

Kancelária v centre mesta s klimatizáciou - Pasáž 2. poschodie 46 m2

Reality Púchov

Administratívny objekt | Štefánikova | 46 m²

REALITY PRE VÁS ponúka prenájom: - priestrannú dvojizbovú klimatizovanú kanceláriu v centre

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

615 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GODDESS PROPERTY - PRENÁJOM - 240 m2 SKLAD/ garáž/ HALA - ROVINKA

Reality Rovinka

Polyfunkčný objekt | Železničná | 240 m²

GODDESS PROPERTY ponúka: HALA NA PRENÁJOM | READY FOR YOUR BUSINESS Predstav si priestor, kde

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Rovinka

1,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Koliba, Nemecká

Reality Nemecká

Reštaurácia | 748 m²

Ponúkame na predaj reštauračnú budovu v obci Nemecká, okres Brezno. Celková plocha pozemku je 8

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nemecká

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova v Trnávke na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,900 m²

Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčný objekt v centre Martina

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | A.Kmeťa | 2,400 m²

Polyfunkčný objekt v tesnej blízkosti centra mesta s vlastným parkoviskom. - pozemok: 1994 m2 -

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Administratívno-skladový objekt v Bratislave, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²

Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reštaurácia v obchodnom centre v Šamoríne

Reality Šamorín

Reštaurácia | Bratislavská | 260 m²

Reštauračné priestory v OC ARENA v Šamoríne. - 260m2 - kompletne vybavená kuchyňa, reštaurácia

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ GARÁŽ, KALVÁRIA, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

Garáž | Na Kalvárii | 14 m²

Na predaj garáž v Košiciach – Kalvária (14 m²) Ponúkam na predaj suchú, udržiavanú garáž v

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

Na predaj rekreačné/ubytovacie zariadenie v obci Podhajska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Podhajska | 390 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obľúbenej lokalite Podhájska so zabehn

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

345,000 € 885 €/m²

Na predaj objekt ,,INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ,, v obci Gbelce

Reality Gbelce

Objekt pre obchod | hlavny ťah | 970 m²

Ponúkame IBA U NÁS - Na predaj objekt ,,INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ,, v obci Gbelce. V galérii nájde

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Gbelce

340,000 € 351 €/m²

TU reality ponúka na predaj kvalitnú muovanú garáž (17 m²) – ihneď k odberu

Reality Košice-Sever

Garáž | 17 m²

• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? TUreality

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

30,999 € 1823 €/m²

**QREAL**HISTORICKÁ STAVBA S VÝNIMOČNOU ARCHITEKTÚROU**

Reality Veľké Uherce

Polyfunkčný objekt | 779 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú stavbu ktorá bola postavená na začiatku 14.storočia s názvom "Vodn

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

NA PREDAJ, Garáž s pozemkom v Obci Moravské Lieskové

Na predaj murovaná garáž v Moravskom Lieskovom Ponúkame na predaj murovanú garáž v obci Moravsk

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Moravské Lieskové

27,000 € 1800 €/m²

PRENÁJOM - skladový priestor s kanceláriami v murovanej hale s možnosťou nakládky kamiónov v Komárne

Reality Komárno

Skladový objekt | 350 m²

Ponúkam na prenájom rozsiahly skladový priestor s kanceláriami v novopostavenej murovanej hale,

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na prenájom Komárno

2,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Nová cena- Garáž 16 m2 na Krivej ulici , Košice -Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Krivá | 16 m²

FÉNIX reality ponúka exkluzívne na predaj garáž v lukratívnej časti Košíc na Krivej ulici. Gar

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

24,000 € 1500 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame vonkajšie parkovacie státie na Ondavskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 15 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,900 € 1193 €/m²

Prenájom priestorov preskleného priestoru - Dvory Púchov 100 m 2

Reality Púchov

Objekt pre obchod | Dvory | 100 m²

Reality Pre Vás ponúka na prenájom : Nádherný otvorený priestor v centre mesta - časť Dv

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

725.24 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Pre Vás - Prenájom priestorov preskleného priestoru - Dvory Púchov 200 m2

Reality Púchov

Objekt pre obchod | Dvory | 200 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

1,379 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: Multifunkčný komerčný objekt – Radošovce.

Reality Radošovce

Polyfunkčný objekt | Radošovce | 387 m²

CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na prenájom priestranný a variabilný komerčný

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Radošovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie