PRENÁJOM radových garáží SEREĎ

Reality Sereď

Garáž | Pribinova | 18 m²

DAJAreality Vám ponúka na prenájom novostavbu radových garáží v blízkosti centra mesta Sereď.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Sereď

65 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PRENÁJOM atypickej garáže-SEREĎ

Reality Sereď

Garáž | Pribinova | 46 m²

DAJAreality Vám ponúka na prenájom novostavbu priestrannej atypickej garáže v blízkosti centra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Sereď

200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom 1 960 m2 skladová hala, Nitra - priemyselný park

Reality Nitra

Skladový objekt | 1,960 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové/výrobné priestory v Nitre. Priestory sa nachád

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

14,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

CREDA | predaj budova so stavebným povolením, Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Lučenecká cesta | 4,300 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v meste Zvolen. K nehnuteľnosti je vyp

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

2,000,000 € 465 €/m²

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Nitra, Murgašova ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Murgašova | 2,008 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s administratívnou časťou stojaci na samo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,300,000 € 1145 €/m²

CREDA | prenájom skladová hala s administratívou, Nitra, Murgašova ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Murgašova | 2,160 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom celý skladový objekt s administratívnou časťou stojaci

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

4.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

CREDA | predaj 10 355 m2 výrobná hala so žeriavmi, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Výrobný objekt | 10,355 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi a so 4-podlažnou administratívno

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

4,990,000 € 482 €/m²

CREDA | predaj objekt s nájomníkmi , Nitra

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Dlhá | 1,641 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt s nájomníkmi vo výbornej lokalite na u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PRENÁJOM: Výrobné a skladové priestory (1 800 – 3 600 m2) – Partizánske (2.50 € / m2)

Reality Partizánske

Skladový objekt | Nitrianska | 3,600 m²

Realitná kancelária TM reality s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne nebytové pri

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Partizánske

2.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Administratívny a skladový priestor na prenájom

Reality Voderady

Administratívny objekt | 185 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny a skladový priestor v obci Voderady. Priestor sa nach

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Voderady

930 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladový a administratívny priestor na prenájom

Reality Voderady

Skladový objekt | 310 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový a administratívny priestor v obci Voderady. Priestor sa nach

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Voderady

1,050 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PREDAJ NOVOVYBUDOVANÝ OBCHODNO-SKLADOVÝ AREÁL ● SKLADOVÉ PRIESTORY ● KANCELÁRIE ● BYTOVÉ A NEBYTOVÉ PRIESTORY

Reality Šurany

Skladový objekt | 600 m²

! EXKLUZÍVNA PONUKA ! Ponúkame Vám na predaj novovybudovaný obchodno-skladový areál v Šuranoch.

Publikované: 14.07.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Šurany

Cena dohodou

Administratívny a skladový priestor na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | 185 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Trnava

930 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Reality Pre Vás na predaj - Garaž na predaj - Gorazdova Púchov pri Makyte

Reality Púchov

Garáž | 17 m²

Realitná kancelária Reality pre Vás - Eduard Kukosa ponúka na predaj: Radovú garáž na Gorazd

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Púchov

24,900 € 1465 €/m²

Reštaurácia s nechtovým štúdiom na predaj - Znievska ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Znievska | 310.25 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám exkluzív

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 17.02.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj garáže v TOP lokalite – Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica A. Jiráska | 24 m²

Na predaj garáž v atraktívnej a vyhľadávanej časti Lučenca – ul. A. Jiráska Garáž je vo výborno

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

18,000 € 750 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje š

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Fándlyho | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Fándlyho ulici v Hlohovci. Pozn: t

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

CREDA | predaj rozostavaný bytový dom, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

AB ESTATE / Na prenájom komerčné priestory v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Partizánska cesta | 30 m²

AB ESTATE / Ponúkame na prenájom komerčné priestory iba 3 minúty od centra , v meste Banská Bys

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Priestory do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 85 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestory v Nových Zámkoch. Priestor sa nachádza na 1 poschodí v polyf

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

570 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HĽADÁME na PRENÁJOM priestor pre STOLÁRSKU dielňu

Reality Námestovo

Výrobný objekt | Miestneho Priemyslu | 100 m²

Hľadám na PRENÁJOM priestor pre stolársku dielňu, cca. 100 m2 Podmienky: - NO alebo blízke oko

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na prenájom Námestovo

Cena dohodou

Budova 900m2 po rekonštrukcii vhodná na sklad, obchod alebo výrobu

Reality Podbrezová

Polyfunkčný objekt | Štiavnička | 900 m²

Znížená cena! Predaj prevádzkovej budovy vhodnej na sklad, obchod alebo malú výrobu. Všeobecn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Podbrezová

199,000 € 221 €/m²

Predaj etablovaného kultúrno-gastro priestoru

Reality Prešov

Reštaurácia | Prostějovská | 600 m²

Klimko reality team Vám ponúka na predaj dlhodobo fungujúci kultúrno-gastro podnik s 24 - ročno

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie