Exkluzívne v APEX reality prenájom priestorov na Pribinovej ulici v Hlohovci

Reality Hlohovec

Administratívny objekt | Pribinova | 12 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na prenájom bezbariérové priestory vhodné na kance

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na prenájom Hlohovec

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v centre Bratislavy o rozlohe 150 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Radlinského | 151 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 150 m², ktoré sa nachádzajú v historickej

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM SKLADOVĚ PRIESTORY, KOČIŠSKÉ, 120M2

Reality Trnava

Skladový objekt | Kočišské | 120 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na prenájom zrekonštruované skladové priestory so sociáln

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom obchodný priestor na Štefánikovej ulici, 63m2

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Štefánikova | 63 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 63 m2, ktorý sa na

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÁ Garáž s montážnou jamou a pivnicou – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Garáž | Topoľová | 19 m²

V Novej Dubnici, ulica Topoľová, ponúkame na predaj garáž s montážnou jamou a pivnicou. Elektr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

23,000 € 1211 €/m²

POP Slnečnice vnútorné parkovacie miesto

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Labutia | 11 m²

Ponúkame na predaj vnútorné podzemné parkovacie miesto v blízkosti vchodu Labutia 7, stredná bu

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

23,000 € 2091 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom – reprezentatívne sídlo pre vaše podnikanie.

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 15 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory nachádzajúce sa v atraktívnej lokalite v pri

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ samostane stojaca garáž - Miletičova ulica, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 20 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 1950 €/m²

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 87 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 87 m², vhodn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BV REAL Na prenájom prevádzková budova Prievidza FM2408

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 375 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom prevádzková bu

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj parkovacie miesto v garáži v projekte Malé Krasňany

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Malokrasňanská | 12 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

27,300 € 2275 €/m²

Na predaj garáž - novostavba v Čadci – vlastný pozemok, areál s rampou

Reality Čadca

Garáž | Janka Kráľa | 18 m²

Ponúkam na predaj murovanú garáž s rozlohou 18 m², situovanú v lokalite Čadca (sídlisko Žarec)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Čadca

34,900 € 1939 €/m²

Napredaj garáž 20 m2

Reality Soblahov

Garáž | 20 m²

TUreality ponúka na predaj Exkluzívne garáž 20 m2, umiestnený v obci Soblahove. Lokalita je pok

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Soblahov

34,999 € 1750 €/m²

BV REAL Na prenájom prevádzková budova Prievidza FM2413

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 78 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom prevádzková budova 195 m2 Prievidza FM2412

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 195 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ ! ZABEHNUTÝ BOWLING BAR A UBYTOVANIE

Reality Rožňava

Objekt pre obchod | Rožňava | 453 m²

V obytnej zóne mesta Rožňava Vám ponúkame na predaj zabehnuté ubytovacie služby, bowling bar a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

Cena dohodou

PRAKTICKÁ GARÁŽ NA ULICI SLÁDKOVIČOVA V PB 

Reality Považská Bystrica

Garáž | Sládkovičova | 21 m²

Viac než parkovanie. Bezpečie, pohodlie a istota pre vaše vozidlo. Jacek reality s.r.o. ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

25,000 € 1190 €/m²

Budova na predaj Vranov nad Topľou Podnikanie + bývanie komerčná zóna

Reality Vranov nad Topľou

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²

Ponúkame na predaj viacúčelovú budovu s výborným investičným aj užívateľským potenciálom, ktorá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Vranov nad Topľou

418,999 € 1197 €/m²

Reality Pre Vás ponúka :Prenájom kancelárskych priestorov Púchov - Nosice firemné zázemie od 18m2 až po 54m2

Reality Púchov

Administratívny objekt | 54 m²

EKOB - Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Prenájom: Kancelárské priestory od 18m2 až po

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

144 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kancelária v centre mesta Púchov - Pasáž 20m2 na prenájom

Reality Púchov

Administratívny objekt | 20 m²

Reality Pre Vás EDUARD KUKOSA ponúkana prenájom: Kancelária v centre mesta hneď oproti Kult

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

291 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor v centre mesta 29 m2 - Púchov

Reality Púchov

Administratívny objekt | 29 m²

Reality Pre Vás Eduard Kukosa ponúka na prenájom : Kancelária v centre mesta 29 m2 na prvom

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

220 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom skladové priestory, Nitra, Priemyselná ulica

Reality Nitra

Skladový objekt | Priemyselná | 450 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom areáli na ul. Priemys

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj Kaštieľ v Čaňa Košice okolie

Reality Čaňa

Polyfunkčný objekt | Mlynská | 600 m²

FLEGRA COMFORT REALITY ponúka na predaj Kaštieľ v Čani Košice okolie , budova vyžaduje rekonšt

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

600,000 € 1000 €/m²

Na predaj budova Mlyn Čaňa Košice - okolie

Reality Čaňa

Polyfunkčný objekt | Mlynská | 2,700 m²

FLEGRA COMFORT REALITY ponúka na predaj budovu starého Mlynu v Čani , budova je čiastočne zrek

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

946,000 € 350 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie