SEREĎ, dve betónové garáže 19m2, Pažitná ul.

Reality Sereď

Garáž | Pažitná | 19 m²

DAJA reality ponúka na predaj dve monolitické garáže nachádzajúce sa v centre mesta Sereď, na u

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Sereď

8,500 € 447 €/m²

Predaj murovaná garáž 20 m² – ul. A. Jiráska

Reality Lučenec

Garáž | 20 m²

Hľadáte bezpečné a praktické miesto na parkovanie svojho auta alebo priestor na uskladnenie vec

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,600 € 830 €/m²

AZ. Priestranný 3 izbový byt s dvoma balkónmi v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | 100 m²

Vysoké stropy, veľkorysá výmera, veľa svetla a k tomu pocit súkromia, lebo do bytu nejdeš cez k

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

210,000 € 2100 €/m²

Na predaj garáž Jesenná ulica - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jesenná | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž s prídavným odkladacím priestorom v atraktívnej lokalite Starého Me

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

37,990 € 2714 €/m²

RK4 - NA PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Kopčianska | 120 m²

Realitná kancelária RK4 ponúka na prenájom kancelárske priestory v lokalite Bratislava -Petržal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,188 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

Objekt pre obchod | Nezadaná | 538 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt s kanceláriami, obchodmi s výkladom a skladom v Martine

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Objekty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Ponuka kancelárií rôznych veľkostí na prenájom v susedstve Centrálu, Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Vajnorská | 65.5 m²

V reprezentatívnej historickej budove na rohu Vajnorskej a Družstevnej ulice ponúkame na prenáj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Kopčianska | 120 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,188 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj zabehnutý gazodovský hostinec, Moravany nad Váhom, Piešťany

Reality Moravany nad Váhom

Reštaurácia | Piešťanská | 500 m²

Realitná kancelária RK Realiťáci ponúka exkluzívne na predaj gazdovský hostinec, Moravany nad V

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Moravany nad Váhom

295,000 € 590 €/m²

Priestranný dom s prístavbou v super lokalite v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Kapitána Jaroša | 436 m²

Možno to tak na prvý pohľad nevyzerá, ale tento dom nemusí slúžiť len na bývanie. Pri troche fa

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

749,000 € 1718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Parkovacie státie v podzemnej garáži priamo v meste pri City aréne a Paulinskej ulici

Reality Trnava

Garáž | Ulica Paulínska | 14 m²

Na prenájom ponúkame parkovacie státie v podzemnje garáži pod bytovým domom Paulinska. Vstup d

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na prenájom Trnava

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívne v APEX reality prenájom priestoru 69 m2 na Jesenského ul. v Hlohovci - TOP lokalita

Reality Hlohovec

Objekt pre obchod | Jesenského | 69 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na dlhodobý prenájom priestor vhodný na obchod ale

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Hlohovec

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť v absolútnom centre mesta

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | Hviezdoslavovo námestie | 200 m²

V samotnom srdci Dolného Kubína, priamo na námestí, je na predaj mestská budova s výrazným inve

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

360,000 € 1800 €/m²

Zrekonštruované priestory na prenájom - k dispozícií až 758 m2

Reality Podbrezová

Polyfunkčný objekt | Štiavnička | 758 m²

Prenájom zrekonštruovaných priestorov vhodných pre obchod, sklad alebo menšiu výrobu na adrese

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Podbrezová

2.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ investičný bytový dom so 4 bytmi, potenciál nadstavby a prenájmu, Malinovo - vedľa historického parku

Reality Malinovo

Nájomný dom | Bratislavská | 990 m²

EXKLUZÍVNY BYTOVÝ DOM PRIAMO V HISTORICKOM PARKU – MALINOVO Ponúkame na predaj investičný byto

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Objekty na predaj Malinovo

880,000 € 889 €/m²

Šport centrum - joga,gymnastika,šipky pri Zlatych pieskoch

Reality Bratislava-Vajnory

Športová hala, závodisko | Stará Vajnorská | 420 m²

Dáme do prenájmu krásne otvorené priestory s kompletne presklennou stenou k športovým účelom /j

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TUreality ponúkajú na predaj novú garáž v Lipt.Klačanoch

TUreality ponúkajú na predaj novostavbu garáže v obci Liptovské Kľačany. Výmera garáže je 25 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

Certifikované betonárky - Svidník a Stropkov

Reality Svidník

Iný objekt | Bardejovská | 6,620 m²

Betonárka v meste Svidník sa nachádza na ulici Bardejovskej. Len 500 m od centra mesta na hlavn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Svidník

1,650,000 € 249 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VAJNORSKÁ – PRIEMYSELNÝ AREÁL 5 131 m² – TAKMER CELÝ KOMPLEX

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Vajnorská | 5,131 m²

Na predaj dominantná časť funkčného skladovo-prevádzkového areálu na Vajnorská ulica, Bratislav

Publikované: 23.04.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,999,000 € 450 €/m²

Jedinečný historický barokový kaštieľ v obci Tovarníky

Reality Tovarníky

Historický objekt | Obrancov mieru | 9,800 m²

LG Reality, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný historický b

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na predaj Tovarníky

1,200,000 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TECHNICKÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM PODNIKANIA NA HLlNÁCH - POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 44 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, investíciu alebo multifunkčný objekt s možnosťou ďalšieh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

46,000 € 1045 €/m²

Reštaurácia s pizzeriou v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Reštaurácia | Hviezdna | 400 m²

Naša realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na prenájom Reštauráciu v mestskej časti P

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom komerčný priestor v Malackách !!!

Reality Malacky

Objekt pre obchod | Záhorácka | 100 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor na Záhoráckej ulici v Malackách, v priestoroch rodinného

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Objekty na prenájom Malacky

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie