JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA PODNIKANIE

Reality Pravenec

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 900 m²

Chcete kúpiť veľkorysú stavbu vhodnú na podnikanie alebo inú investíciu? Jozef Hancko a PETRA

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na predaj Pravenec

Info v RK

Reštaurácia na predaj - Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Reštaurácia | Školská | 250 m²

Ponúkame na predaj budovu stravovacieho zariadenia s pozemkom v obci Veľké Leváre. Priestory sú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Veľké Leváre

227,000 € 908 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – GARÁŽ V MALACKÁCH (Juh)

Reality Malacky

Garáž | Štúrova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž situovanú v meste Malacky, v obľúbenej mestskej časti Juh, na súkr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Malacky

26,500 € 1472 €/m²

Nebytový priestor, Košice IV, ul. Rázusova

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Rázusova | 113.5 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor, Košice IV v budove v širšom centre mesta. Dom je po rek

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

1,135 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Lazany.

Reality Lazany

Administratívny objekt | Kútovská | 130 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s potenciálom na bývanie, podnikanie alebo ich kombináciu? Máme pre Vás za

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Lazany

135,000 € 1038 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN – POLYFUNKČNÁ BUDOVA PO REKONŠTRUKCII S VÝNOSOM Z PRENÁJMU

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Teplická | 1,007 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN – POLYFUNKČNÁ BUDOVA PO REKONŠTRUKCII S VÝNO

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Piešťany

1,200,000 € 1192 €/m²

Predaj garážového parkovacieho miesta v novostavbe domu Kazanská 1b v Bratislave.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Kazanská | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v -1.podlaží, v novostavbe byt

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 30.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1667 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej cesty

Reality Dunajská Streda

Garáž | Kračanská cesta | 0 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej

Publikované: 20.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

18,500 €

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár krokov od centre mesta v Dunajskej Strede ulica Jilemnického

Reality Dunajská Streda

Garáž | Jilemnického | 36 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

27,000 € 750 €/m²

Investičný polyfunkčný dom - okamžitý výnos Komárno !

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | Nám. gen. Klapku | 168 m²

Investičná príležitosť s potenciálom bývania aj podnikania v Komárne ! Henrieta Nemšovská - KN

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Objekty na predaj Komárno

119,900 € 714 €/m²

Exkluzívna ponuka - investičná príležitosť Komárno

Reality Komárno

Reštaurácia | 372 m²

Na predaj zaujímavá ponuka v oblasti gastronomie - RING - BAR - Reštaurácia a penzion Komárno !

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 1882 €/m²

Výborná ponuka! Podnikateľský priestor pri hlavnej ceste Komárno

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | Novozámocká cesta | 337 m²

Szilárd Jánosfalvi - KN REALITY ponúka na prenájom podnikateľský objekt s velkým potenciálom v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Objekty na prenájom Komárno

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Reality Komárno

Skladový objekt | Novozámocká cesta | 337 m²

Szilárd Jánosfalvi - KN REALITY ponúka na predaj podnikateľský objekt s velkým potenciálom v Ko

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na predaj Komárno

89,000 € 264 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Arete real- Prenájom parkovacieho státia v Pezinku, ul. dona Sandtnera

Reality Pezinok

Garáž | Dona Sandtnera | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na prenájom na ulici Dona Sandtnera 17. Výme

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- prenájom kancelárie v centre Senca

Reality Senec

Administratívny objekt | Lichnerova | 40 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor priamo na pešej zóne v S

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Senec

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Areté real- prenájom kancelárie v centre Senca

Reality Senec

Administratívny objekt | Lichnerova | 40 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Senec

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ "HOTELA VINÁRSKY DOM“ S PARKOVISKOM, PEZINOK CENTRUM

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | Holubyho | 2,585 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte pozrieť. Exkluzívne iba u nás ! Naša r

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,699,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ARETÉ REAL - BÝVANIE S PODNIKANÍM V CENTRE PEZINKA, JESENSKÉHO A HOLUBYHO

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Jesenského | 475 m²

Chceli by ste priblížiť podnikanie k svojmu bývaniu či naopak? Alebo len bývať? Nadovšetko v ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

749,900 € 1579 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PLECHOVEJ HALY NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, SNP

Reality Pezinok

Skladový objekt | SNP | 60 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom plechovú halu v

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ OBCHODNÉHO AREÁLU SO SKLADOVOU HALOU, BUDOVOU OBCHODU A SLUŽIEB A VONKAJŠÍM SKLADOM

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Obchodná | 992 m²

Podnikajte vo vlastných priestoroch v TOP lokalite. Prípadne investujte do nehnuteľnosti s možn

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Obchodná | 992 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie