Orná pôda | Stupava | 1,200 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava
4,700 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 619 m²
1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v centre mesta Stupava.
270,000 € 436 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 425 m²
Ponúkame na predaj rozsiahlu nehnuteľnosť, ktorá je tvorená dvomi rodinnými domami, z toho jede
459,900 € 1082 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²
Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter
298,500 € 2211 €/m²
Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D
419,500 € 2331 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok
179,900 € 2499 €/m²
Garáž | Dlhá | 18.8 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a
21,500 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Pod Kopcami | 82 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me
229,990 € 2805 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 67.28 m²
POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po
163,990 € 2437 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr
179,990 € 2903 €/m²
3 izbový byt | Pod Kopcami | 78.24 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt Ceravia v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá
196,990 € 2518 €/m²
4 izbový byt | Pod Kopcami | 179.98 m²
Sisters real Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me
223,990 € 1245 €/m²
3 izbový byt | Pod Kopcami | 82 m²
234,990 € 2866 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 87.81 m²
190,990 € 2175 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový strešný byt s 21 m2 terasou v
179,990 € 2903 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Vitajte v projekte Malá Ceva, kde sa stretáva moderný dizajn, funkčné bývanie a pokojné prostre
189,990 € 3064 €/m²
4 izbový byt | Pod Kopcami | 88.91 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite POD KOPCAMI v Stupave, ktorá patrí me
242,990 € 2733 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38.32 m²
135,990 € 3549 €/m²
4 izbový byt | Džbankárska | 122 m²
AJ VY CHCETE BÝVAŤ V BYTE, KTORÝ JE JEDINÝ NA PODLAŽÍ ČO ZABEZPEČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE? SIST
249,990 € 2049 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 4,240 m²
Pozemok má šírku cca 16,5 m, dĺžku cca 270 m. Prístup na pozemok je z Platanovej ul., kde sú ve
480,000 € 113 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,597 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Stupavy na ulici Lesnej. Pozem
244 €/m2 244 €/m2
Záhrada | Stupava | 1,597 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj krásny pozemok v Stupave. Momentálne je poz
389,000 € 244 €/m²
5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1316 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²
284,000 € 1803 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.