Prenájom garážového státia v Agátky I., bez provízie pre RK!

Reality Stupava

Garáž | Cementárenská | 27 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státia v uzavretej garáži bytového domu Agátky - I. etap

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Objekty na prenájom Stupava

67 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

Pozemok na predaj - Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 585 m²

Slnečný pozemok na predaj – 585 m², tichá lokalita, výhľad, elektrina, chatka Základné informá

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

106,000 € 181 €/m²

Investičný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 454 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok v meste Stupava s výmerou 454 m², ktorý je pod

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Stupava

69,010 € 152 €/m²

Chata v Stupave, Ovocinár TOP

Reality Stupava

Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

62,000 € 1240 €/m²

Nový obchodný priestor na prenájom, s výmerou 24m2, v Stupave

Reality Stupava

Obchodné priestory | Hlavná | 24 m²

Ponúkame na prenájom nový obchodný priestor s celkovou výmerou 24m2 v Stupave. Nachádza sa vo d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

450 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom administratívne priestory – Stupava, centrum

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32.82 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory v priamom centre Stupavy. Pries

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na prenajom

Reality Stupava

Obchodné priestory | Hlavná | 36.6 m²

Exkluzívne novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na hlavnej ul. Obchodný priestor o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

5-izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom | Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej časti mest

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

388,975 € 1297 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 3 izbový byt po rekonštrukcii s výhľadom v centre mesta STUPAVA, 72,50 m2

Reality Stupava

3 izbový byt | Mlynská | 72.5 m²

Spoločnosť GALMAN ponuka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný ZARIADENÝ 3 izbový byt s panoramatickým

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,900 € 2619 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s chatami na predaj | HRUBÉ LUKY, STUPAVA

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Hrubé lúky | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok s dvomi chatami v krásnej lokal

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,500 €

Pozemok s chatami na predaj | HRUBÉ LUKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Hrubé lúky | 936 m²

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

209,500 € 224 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v zastavanom území

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 557 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok na Kosatcovej ulici v

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

235,000 € 422 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, pozemok 1410 m2 - Prekrásny POZEMOK s rekreačnou CHATKOU s vlastným súpisným číslom

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová | 1,410 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ prekrásny REKREAČNÝ POZEMOK s existujúcou CHATKOU s vlastným súpisným čísl

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Stupava

99 €/m2 99 €/m2

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, stavebný pozemok, 658 m2 - PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE k rodinnému domu v cene

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 658 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný STAVEBNÝ POZEMOK so všetkými inžinierskymi sieťami a PRÁVOPLATNÝ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

229,990 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ priestranný 6-iz Rodinný Dom v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom, situovaný v jednej z najlepších lokalít St

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

359,900 € 1800 €/m²

Na prenájom 4 izbový rodinný dom v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Zadná | 110 m²

Ponúkame do prenajmu 4 izbový rodinný dom v tichej časti Stupavy s predzahradkou. Jed

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 14.05.2024
Domy na prenájom Stupava

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Záhrada – Ovocinár – Stupava

Reality Stupava

Záhrada | Pajštúnska | 470 m²

RK-GRAFT ponúka záhradu s chatkou v záhradkárske oblasti Ovocinár – Stupava / MA. Celková rozl

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

60,000 € 128 €/m²

Pozemok pre záhradu na okraji Stupavy

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 535 m²

Ponúkame na predaj spolu 5 záhrad na okraji mesta Stupava. Ide o oplotené pozemky s výmerou cca

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

34,000 € 64 €/m²

Stavebné pozemky v Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 547 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 stavebných pozemkov (1 pozemok s pravoplatným stavebným povolením na v

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

191,500 € 350 €/m²

PRENAJOM Rodinný dom - bungalov v Stupave, vhodný aj na podnikanie EXPIS REAL

Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie