3 izbový byt | Školská | 73 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený 3-izbový byt v Stupave na Školskej ulici. Byt sa na
179,900 € 2464 €/m²
Vidiecky dom | Na kopcoch | 333 m²
Nehnuteľnosť aká sa na trhu objaví naozaj iba raz za niekoľko rokov. Ponúkame Vám na predaj im
Info v RK
Iný stavebný pozemok | - | 0 m²
Ponúkame na prenájom viacúčelovú budovu po kompletnej rekonštrukcii interiéru, so skladovými (v
1,199 €/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 24 m²
Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8 m2 v Stupave, v administratívnej bu
326 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | ulica | 170 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom skladový priestor v Stupave. Parkovanie je možné priamo v pri
1,113 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | ulica | 1,300 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom skladovo-výrobný priestor v Stupave. Parkovanie je možné pria
7,160 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ružová | 70 m²
Moderný maklér ponúka na predaj tento nadštandardný a slnečný 4-izbový byt s balkónom, situovan
Cena dohodou
Obchodné priestory | Cementárenská ulica | 118 m²
Moderný maklér ponúka na predaj administratívny a obchodný nebytový priestor v lokalite Stupava
199,000 € 1686 €/m²
Administratívny objekt | Cementárska | 54 m²
Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 54m2 v Stupave, v administratívnej budov
742.13 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Cementárska | 23.8 m²
323.87 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Skladový objekt | ulica | 953 m²
5,129.25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Garáž | - | 13.75 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státia v novostavbe NOEMIS – Stupava. Pa
80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 1,340 m²
VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v
369,990 € 276 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²
Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les, prí
180,000 € 233 €/m²
3 izbový byt | Bezručová | 77 m²
Priestranný 3-izbový byt, v novšom bytovom dome na ulici Bezručova, v centre Stupavy. Byt je n
318,000 € 4130 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3
180,000 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
Hľadáte nového majiteľa pre svoj byt? Naši konkrétni klienti aktuálne hľadajú svoje nové bývan
Cena dohodou
2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná
155,000 € 3814 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²
SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl
189,990 € 1743 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám
260,000 € 2306 €/m²
Zmiešaná zóna | 2,611 m²
V Stupave, na Devínskej ceste, ponúkame na prenájom spevnené plochy situované na kompletne oplo
1.6 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Wolkerova | 84.66 m²
Predaj: Tichá oáza v Stupave - starší 3-izbový rodinný dom s potenciálom Lokalita: Stupava, T
285,000 € 3366 €/m²
4 izbový byt | Okružná | 132 m²
Ponúkame na predaj veľký 4-izb. byt s dvomi terasami a dvomi podzemnými garážovými státiami v p
399,900 € 3030 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom nadštandardný 4-izbový rodinný dom – moderný bungalov na Krajnej
2,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.