4 izbový byt | Dlhá | 149 m²
Predstavte si, že otvoríte dvere svojho nového domova. Vôňa čerstvej kávy sa šíri priestrannou
319,000 € 2141 €/m²
1 izbový byt | Cementárska | 36 m²
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený, moderný 1-izbový
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Cementárenská | 342 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v OBĽÚBENEJ ČASTI STUPA
684,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Predstavte si, že ráno otvoríte dvere a privíta vás vôňa lesa, spev vtákov a pohľad na stromy,
146,000 € 2633 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 619 m²
Predstavte si pokojné bývanie, kde ráno vybehnete so psom do parku, cestou sa zastavíte na výbo
275,000 € 444 €/m²
Rodinný dom | 57 m²
Hľadáte miesto, kde môžete tráviť víkendy, prázdniny, ale aj žiť naplno celý rok? Táto moderná
189,000 € 3316 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 32 m²
Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, alebo pokojné zázemie v
66,000 € 2063 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 32 m²
Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite O
96,000 € 2969 €/m²
Záhrada | 585 m²
Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 585 m² v meste Stupava, v lokalite s výborným potenciálom.
98,000 € 168 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 72 m²
Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, prípadne pokojné zázemi
208,000 € 3028 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
Hľadáte pokojné miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendové grilovačky len na skok od Brat
46,000 € 1533 €/m²
Záhrada | 1,199 m²
Ponúkame na predaj dve susediace záhrady s celkovou výmerou 1 199 m² v meste Stupava, v lokalit
150,000 € 125 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k
68,000 € 756 €/m²
1 izbový byt | - | 36 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v novostavbe projektu Noem
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | J.Ondruša | 88 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru
345,000 € 3920 €/m²
Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a vl
850,000 € 1728 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Alejová | 10,000 m²
Realitná kancelária BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj lukratívny investičný pozemok v dyn
1,100,000 € 110 €/m²
Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a
4,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hlavná | 77 m²
PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí
209,000 € 2714 €/m²
Rodinný dom | Zadná | 105.93 m²
Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov
329,900 € 3114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²
Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost
79,900 € 101 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p
549,000 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis
178,000 € 3017 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
178,000 € 3017 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.