Záhrada, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | 391 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

29,990 € 77 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt s terasou, ul. Borievková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievková | 90 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,990 € 3889 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RD v širšom centre Trenčína - pokročilá rekonštrukcia, pozemok 923 m2 - J. Kráľa 8, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²

PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trenčín

433,000 € 1950 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rodinný dom so slnečným pozemkom 1 190 m² a výhľadom na hrad, Beckov

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Beckov

169,000 € 1432 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

SLIVNIKOVÝ POZEMOK, KOŠICE - VYŠNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

54,987 € 90 €/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Garáž v Bratislave, kúsok od Centrálu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Plzenská | 16.6 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 1389 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

Investujte do vlastnej kancelárie. Výmery už od 30 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

Kancelárie sa nachádzajú v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyse

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Rodinné domy na predaj (22986)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie