Kúpa, 3-izbový byt vo Zvolene, platba v hotovosti

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Hľadám na kúpu 3-izbový byt vo Zvolene pre konkrétneho klienta. Mám záujem o nehnuteľnosť v lok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom Lubeník, okr. Revúca, 755m2 pozemok

Reality Lubeník

Rodinný dom | 180 m²

HD reality v zastúpení Ing. Hany Dubovskej- 0903 503 355 ponúka na predaj rodinný dom s veľkým

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lubeník

105,000 € 583 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 105 m²

HD reality ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, stavebný pozemok Sliačany, Donovaly

Reality Donovaly

Pozemok pre rodinné domy | 2,867.5 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť- stavebný pozemok s autentickou atmosférou horského prostredia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

178,000 € 62 €/m²

HD REALITY, na predaj, stavebný pozemok Rakytovce, 775m2,

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rakytovce | 775 m²

HD Reality a realitný maklér Ing. Hana Dubovská, 0903 503 355 vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

183,000 € 236 €/m²

HD REALITY, kúpa, chata na samote, Banskobystrický kraj

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho konkrétneho a bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť na relaxáciu v rámci Ba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Bystrica

120,000 €

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová. Ak disponujete ne

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

195,000 €

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici- centrum

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnute

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Hanesy, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Rodinný dom | Hanesy | 120 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Donovaly

99,900 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa 3-izbového bytu, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Dunajskej Lužnej , prípadne v blíz

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Lužná

220,000 € 3667 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Východná

Reality Východná

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Východná. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Východná

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Liptovská Liptovská Sielnica. Za každú ponuk

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Sielnica

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Poprade v Centre. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Smrečany

Reality Smrečany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Smrečany. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Smrečany

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Pribylina. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Pribylina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI RUDLOVEJ, Rodinný Dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2000 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán s veľkou terasou - Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²

HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 3592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kúpa, 2-izbový byt v Krupine

Reality Krupina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 2- izbový apartmán Mengusovce

Reality Mengusovce

2 izbový byt | mengusovce | 54.75 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou v obci Mengusovce – pod Tatrami. Po

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

176,800 € 3229 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Gerlachov.

Reality Gerlachov

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Gerlachov. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Gerlachov

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Donovaly. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

Cena dohodou

Kúpa rodinného domu, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Upresniť hľadanie