PRENÁJOM | 1 - izbový byt | Sídlisko Rimava

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Nevyplnená | 39 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt na Síd

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor v centre mesta NA PRENÁJOM

Reality Trnava

Obchodné priestory | Pekárska | 55 m²

Klientov máte na dosah! Pretože, realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lukratívne

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

886.4 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvojgeneračný rodinný dom, Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Petőfiho | 260 m²

Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania Malinovo – Petöfiho ulica 9 Úžitková plocha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malinovo

450,000 € 1731 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť - obchodné priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

409,000 € 3408 €/m²

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

Polyfunkčný objekt, dom, podnikanie, 565m2, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Budovateľská | 565 m²

BÝVAŤ alebo PODNIKAŤ môžete v peknej 2 podlažnej zateplenej budove v Prešove Znížená cena o 1

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

298,000 € 527 €/m²

Novostavba 4 + 1 izbový rodinný dom, 198m2, Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Výborná cena NOVOSTAVBA Hažín Ponúkame na predaj peknú, modernú NOVOSTAVBU len 7 min od Michal

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hažín

178,900 € 1656 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

Lukratívne pozemky pri vode Domaša- časť Dobrá, ul Slnečná

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 361 m²

Výborná cena ! Lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti Domaša - časť Dobrá pri vode Na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

Cena dohodou

Priemyselná budova, HALA (sklad, výroba) 780 m2, Štós

Reality Štós

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,256 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PREDAJ NOVÚ murovanú budovu s montovanou HALOU aktuálne vy

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Štós

1,100,000 € 876 €/m²

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom priestory na 1. Podlaží Trojpodlažnej budovy

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²

Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 1039 m2 Ostrov pri Piešťanoch

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,039 m²

RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere cca 1039 m2 v obci Ostrov pri Piešť

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3-izbový / 2-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Okolie | 76,17m2

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Novopostavený apartmán v Brodarici – na prízemí s predzáhradkou. RE/MAX ponúka na predaj mode

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 2961 €/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23018)
Reality v Martine (750)