Na predaj pozemok Námestovo, Oravská Jasenica

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,045 m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu Oravská Jasenica 1045 m2. Realitná kancelária RE

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

113 €/m2 113 €/m2

Predaj 3 izbového bytu, Dunajská Streda, Nová Ves, 64 m2, rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nová Ves v Dunajskej Stre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena!! Predaj nebytového priestoru v centre Dunajskej Stredy, rozloha 133,50 m2

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Komenského | 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nebytové priestory s rozlohou 133,50 m2 v centre m

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

210,000 € 1579 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3. izbového bytu Skalica

Reality Skalica

3 izbový byt | Školská | 66 m²

Ak hľadáte pekný byt na prenájom, páči sa, jeden vám ponúkame. Nachádza sa na Školskej ulici v

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Skalica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemku s rozlohoz 1424 m2. Veľký Meder mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Konopná | 1,424 m²

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 1424 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ve

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

90 €/m2 90 €/m2

Predaj pozemku v Dunajskej Strede, Letištná ulica, 8632 m2

Reality Dunajská Streda

Zmiešaná zóna | Letištná | 8,632 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v Dunajskej Strede na Letištnej ulici s ro

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

40 €/m2 40 €/m2

REZERVOVANÉ !!!! 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1.277 m2 v obci Bystričany (okres Prievidza)

Reality Bystričany

Rodinný dom | 192 m²

REZERVOVANÉ !!!! ... na predaj útulný, kompletne prerobený a okamžite obývateľný dvojpodlažný

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bystričany

Cena dohodou

2v1- Dva rodinné domy v pokojnej časti Tužiny – ideálne pre rodinu, podnikanie alebo investíciu

Reality Tužina

Rodinný dom | Nevyplnená | 162 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy na jednom slnečnom pozemku s rozlohou 791 m² v obci Tužina

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tužina

127,000 € 784 €/m²

REZERVOVANÉ, Na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty, v ulici s minimál

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

128,000 € 914 €/m²

Prenájom skladových / výrobných priestorov 400m2 ul. J. Murgaša, Prievidza

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | J. Murgaša | 400 m²

ponúkame na prenájom priestory v zastavanom územi ul. J. Murgaša 470, Prievidza, ľahko dostupn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v Prievidzi na Fialkovej ulici

Reality Prievidza

Rodinný dom | Fialková | 230 m²

Rodinný dom v tichej lokalite Kopaničky – ideálny pre rodinu aj viacgeneračné bývanie. Ponúka

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prievidza

181,000 € 787 €/m²

Stavebné pozemky v lukratívnej časti za bezkonkurenčnú cenu- Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,440 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 1440 m2, / 51 x 28 m2 / nachádzajú

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

136,500 € 95 €/m²

Slnečný stavebný pozemok - 993 m3 - Bojnice

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 993 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Bojnice.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

155,000 € 156 €/m²

REZERVOVANÉ !!! 4 - izbový byt - ul.Šoltésovej Prievidza

Reality Prievidza

4 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 84 m²

REZERVOVANÉ !!! Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m², nachádzajúci

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok 802 m2 -Kopanice - Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 802 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 802 m2, nachádzajúci sa v novej

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

149,900 € 187 €/m²

Pozemok 3.741 m2 Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica pri ceste II.triedy 537

Reality Vysoké Tatry

Komerčná zóna | Nevyplnená | 3,741 m²

Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Tatranskej Lomnice, časti Tatranské Matliare. Svojou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu 78m2 Diviaky Nad Nitricou

Reality Diviaky nad Nitricou

Rodinný dom | Nevyplnená | 62 m²

Hľadáte rodinný dom v okrese Prievidza? Chceli by ste mať svoj kľud, súkromie a páčilo by sa V

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Diviaky nad Nitricou

89,000 € 1435 €/m²

REZERVOVANÉ !!!3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

REZERVOVANÉ !!! Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

PREDAJ starší RD Nitrianske Sučany

Reality Nitrianske Sučany

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Ponúkame na predaj starší RD v obci Nitrianske Sučany vhodný na bývanie prípadne aj na podnika

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Sučany

85,000 € 567 €/m²

Pozemok vhodný na rekreačné účely

Reality Handlová

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,400 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, slnečný pozemok v tichej lokalite, situovaný nad mestom Handl

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

54,000 € 39 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Predaj 2 izbový nadštandardný byt (65,8 m2) v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 66 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 65,8 m², ktorý sa nachádza na Švabinského ulici v P

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3938 €/m²

Predaj komerčného priestoru Topoľčany, Centrum

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 206 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor o rozlohe viac ako 200 m², situovaný v bezprostrednej blí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predám rodinný dom v obci Belince s 13 á pozemkom

Reality Belince

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Belince, okres Topoľčany Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Belince

65,000 € 542 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23018)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie