HD REALITY, predaj priestranný 3-izbový byt - Partizánska cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2752 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Slovenská Ľupča

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Slovenská Ľupča. "Pre viac informácií alebo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Slovenská Ľupča

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD reality, predaj, 3-izbový byt s dvomi parkovacími miestami

Reality Kalinkovo

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

HD reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový s možnosťou prerobenia na 4-izbový byt v obľúb

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kalinkovo

210,000 € 2283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, nebytový priestor, Banská Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Medená | 130 m²

Realitná kancelária HD REALITY Vám ponúka na predaj moderný nebytový priestor v prestížnej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1923 €/m²

HD REALITY, PRENÁJOM, 1-izbový byt,37 m², Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37 m²

HD REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 37,67 m² v zrekonštru

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HD REALITY, Predaj, rekreačný pozemok Bobrovník, Liptovská Mara

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 885 m²

HD Reality ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare v extraviláne obce Bobrovník.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

85,000 € 96 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dúbrava. Za každú ponuku Vám budem vďačný. C

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Dúbrava

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Važec

Reality Važec

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Važec. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Cel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Važec

Cena dohodou

Kúpa, 1-izbový byt v Krupine.

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Švábovce.

Reality Švábovce

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Švábovce. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Švábovce

Cena dohodou

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

Hľadáme pre menší domček na rekonštrukciu v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v okolí Banskej Bystrice. Lokality, ktoré klientovi

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

120,000 €

HD REALITY, predaj , investičný objekt, Hodruša Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Polyfunkčný objekt | Hodruša Hámre | 522 m²

HD reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú budovu v obci Hodruša-Hámre, vzdialenú 13 km o

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Hodruša-Hámre

149,900 € 287 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom v obci Sebechleby

Reality Sebechleby

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na predaj veľký rodinný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sebechleby

110,000 € 894 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej maklérky Ing. Anny Maďarovej HD reality ponúka na predaj rodi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

39,900 € 333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rodinný dom Baďan

Reality Baďan

Rodinný dom | Baďan | 120 m²

Hľadáte pokojné miesto na víkendové úniky alebo trvalé bývanie v srdci prírody? Tento trojizbov

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Baďan

75,000 € 625 €/m²

HD reality, predaj, rekreačný pozemok Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rekreačný pozemok | Svätý Anton | 13,699 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v regióne, kde je o pozemky obrovský záujem? Ponúkame

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Anton

5.9 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HD Reality, Predaj, pozemok v obci Bacúch, okr. Brezno

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

HD reality ponúka na predaj pozemok s rozostavanou stavbou a platným stavebným povolením na dre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

125,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Lisková.

Reality Lisková

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Lisková. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Lisková

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom s prekrásnym výhľadom na B.Štiavnicu

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte únik do prírody s dotykom histórie? Ponúkame vám výnimočný rodinný dom na predaj, situo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

290,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj ,drevená chatka v obci Kráľovce Krnišov

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu -novostavbu v obci Kráľo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

74,000 € 740 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie