POZOR! Znížená cena Kaštieľ Szilassiovcov v Lučenci

Reality Lučenec

Historický objekt | Fiľakovská cesta | 1,000 m²

Na predaj je zachovalý Szilassyho kaštieľ v barokovo – klasicistickom slohu v Lučenci, na Fiľa

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

249,900 € 250 €/m²

Všestranné komerčné priestory na prenájom v blízkosti Lučenca

Reality Lučenec

Priestor pre výrobu | 80 m²

Reality Novohrad ponúka na prenájom viacúčelový komerčný priestor, ktorý je ideálne situovaný p

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na podnájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame 3 izb. byt v centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Štúra | 74 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj byt v úplnom centre mesta a zároveň mať vždy miesto na parkov

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1122 €/m²

Prenájom administratívnych priestorov v Lučenci

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | I. P. Pavlova | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné administratívne priestory s príslušenstvom v okrajovej časti m

Publikované: 16.09.2021 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Lučenec

Cena dohodou

Predaj areálu v Lučenci

Reality Lučenec

Priestor pre sklad | Ulica mikušovská | 15,345 m²

Areál je využiteľný najmä pre administratívne a prevádzkové účely je situovaný v okrajovej čast

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Lučenec

1,730,000 € 121 €/m²

Prenájom skladových priestorov v Lučenci

Reality Lučenec

Priestor pre sklad | I. P. Pavlova | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové a v prípade záujmu aj kancelárske administratívne priestory s

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Lučenec

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23120)
Upresniť hľadanie