POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

314,277 € 3904 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné a dostupné bývanie v Rači – RNDZ2

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri Šajbách | 85 m²

Hľadáte nové bývanie v Bratislave, ktoré spája pokoj, dostupnosť a moderný štýl? Projekt RNDZ2

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

344,778 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERRASY - VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - Moderné bývanie obklopené prírodou, len na skok od centra mesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80.1 m²

Projekt TERRASY ponúka moderné bývanie v pokojnej lokalite, len na skok od centra Bratislavy. V

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

378,267 € 4722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s projektom na 2 bytové jednotky - všetky siete vrátane optiky

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Úžiny | 478 m²

Stavebný pozemok na konci slepej ulice v zastavanej časti Rače patrí dnes medzi vzácne príležit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD na bývanie aj podnikanie Rača-Remeselnícka ul.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Remeselnícka | 300 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom v Rači na Remeselníckej ulici, vhodný

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

595,000 € 1983 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. 4-izbový byt s veľkou terasou + možnosť odpočtu DPH – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe v Bratislave – Rača (Krasňany). Byt o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

509,000 € 5656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Priestranný 6 izbový rodinný dom 270 m2 so slnečnou záhradou 435 m2 a garážou, Úžiny, Rača, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 270 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 6-izbový rodinný dom s výborným dispozičným riešením, situovaný v

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2219 €/m²

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*REZERVOVANÉ* Byt s potenciálom v lokalite s dlhodobým záujmom | Kadnárova

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 59 m²

Byt s atmosférou a potenciálom čaká na nový život. Stačí trocha vízie a vznikne z neho nadčasov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3644 €/m²

Hľadáme 3–4 izbový byt v Rači alebo Krasňanoch (80 m²+, do 450 000 €)

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

450,000 € 5625 €/m²

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s 2 loggiami, výhľad na zeleň, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Sklabinská | 73.59 m²

PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ A ČIASTOČNE REKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT O PODLAHOVEJ PLOCHE 73,5

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

275,000 € 3737 €/m²

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 2 izbový mobilný dom 47 m2 - pozemok 660 m2 - Žabí Majer - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Mobilný dom | Žabí majer | 47 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ – Štýlový mobilný dom v Rači časť záhrady ŽABÍ MAJ

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

65,000 € 1383 €/m²

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU V TICHEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt (55 m²) v príjemnej a tichej lokalite len pár minút o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

220,000 € 4000 €/m²

TOPNovinka: Krásny rekreačný pozemok v prírode – Pekná cesta, Bratislava | 406 m² | možnosť výstavby chaty

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 406 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších oddychových lokalít Bratislavy

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 490 €/m²

Nádherný pozemok na okraji lesa, výhľad, nové IS

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,069 m²

Jedinečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite Potočné, výmera pozemku 1.069 m2, nové sk

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

695 €/m2 695 €/m2

Arvin & Benet | Historická budova v srdci Rače

Reality Bratislava-Rača

Reštaurácia | Detvianska | 464 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj investičnú budovu Račianskej Viechy lokalizovanú v centre mestsk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

849,000 € 1830 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Na predaj parkovacie miesto v garáži v projekte Malé Krasňany

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Malokrasňanská | 12 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

27,300 € 2275 €/m²

TOPNovinka: Obchodný priestor S VÝKLADOM , Radničné námestie, sídlisko Záhumenice - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju predajňu alebo služby? Ponúkame na predaj nebytový priestor pr

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 3000 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt v Rači – svetlo, priestor a pokoj prírody na dosah

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

334,900 € 4246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Kaviareň, reštaurácia, gastro prevádzka, 5 parkingov, veľká terasa, vnútroblok, ihrisko

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Rustaveliho | 119 m²

MOOWIN Vám exkluzívne ponúka priestory na Rustaveliho 4 v Rači na predaj. Dnes sa jedná o zabe

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

370,000 € 3109 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1386)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Upresniť hľadanie