predané: 4 izbový byt s loggiou, Bratislava, Rača, 84 m2 + garáž

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²

Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,500 € 2386 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 2452 m2 v BA.

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Staviteľská | 2,452 m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti Bratislavy v lokalite Žabí Majer. Pozemok je vy

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

627,712 € 256 €/m²

Na predaj záhrada 403 m2 so skladíkom v Rači vhodná pre výstavbu chatky

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 403 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj záhradu 403 m2 v Rači (Žabí majer), ktorá sa nachádza v záhrad

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

79,000 € 196 €/m²

Garáž na predaj, Rača - Východné, 20 m2, elektrika, v tehlovom bytovom dome

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj väčšiu zateplenú garáže, Rača, Východné, na Dopravnej ulici. - výmera 20 m2

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

35,000 € 1750 €/m²

Obchodný priestor v Rači vhodný na rôznorodé využitie.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 2931 €/m²

Babony TRE I Predaj 3i bytu v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 3-izbový byt v novostavbe situovaný vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Babony TRE - Predaj veľkorysý 2i byt (74,5m²) Rača, časť Rendez

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 85.42 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt na Dopravnej ulici, ktorý v sebe spája p

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,900 € 2340 €/m²

RODINNÝ 7 IZB. DOM S BAZÉNOM, BA III – RAČA, ID: 0342

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | 390 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 7-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej časti

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový dom po rozsiahlej rekonštrukcii – Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri vinohradoch | 85 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 85 m², nachádzajúc

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

359,000 € 4224 €/m²

Garážové státie s elektro nabíjačkou - Pri Mýte

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Račianska | 13.79 m²

V exluzívnom zastúpení predávajúceho ponúkame na predaj, garážové státie s možnosťou nabíjania

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

37,000 € 2683 €/m²

záhrada na Žabom majeri, Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame na predaj záhradu na Žabom majeri. Výmera 386 m2, je v osobnom vlastníctve vrátane pod

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

3-izb. bytu v projekte Rínok Rača, pivnica v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 69.93 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 3-izbového bytu vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5062 €/m²

garáž na ul. Plicková, Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Plicková, Rača. Výmera 18 m2, bez elektriny. Pozemok patrí mes

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rači - na hotovosť!

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Zvončeková | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rači s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremršten

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

Krasňany - pozemok s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | 3,144 m²

Prom Real ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta 31-árový pozemok nad Krasňanmi. VÝHODY: +prís

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

326,000 € 104 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii - BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Chladná | 105 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom s podkrovím, veľkou pivnicou a útulnou záhr

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 55 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

271,900 € 5727 €/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 56m2 | Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tent

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

190,900 € 1928 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 3-izbový byt | 76 m² |

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Františka Kubu | 67.92 m²

PREDANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj predaj krásny, moderný a svetlý 3-izbo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

363,900 € 5358 €/m²

RADO | Obchodný priestor 74,70m2 | Rustavelliho - Rača

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 74.7 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa na ulici Rustavelliho v čast

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

219,900 € 2944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 487m2 | Knižkova dolina - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 487 m²

RadoReality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Malých Karpát. Pozemok m

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 308 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie