ZABEHNUTÁ INVESTIČNÁ VILA so zdokladovateľným výnosom | AIRBNB / BOOKING |

Reality Bratislava-Rača

Hotel, penzión, ubytovňa | Na medzi | 880 m²

Investičných nehnuteľností je veľa. Funkčných, zabehnutých a okamžite monetizovateľných je mini

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

Slnečný 8 izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom v Rači s bazénom

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 435 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa na Zvončekovej ulici v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

1,079,000 € 2480 €/m²

100PRO | Nadštandardne priestranný 2-izbový byt s charakterom a vysokými stropmi

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt na Dopravnej ulici v časti Bratislava-Rača – Rendez

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 2500 €/m²

BRATISLAVA III. - RAČA - NA PREDAJ - priemyselný objekt s polyfunkčnou budovou s veľkou halou, ubytovacími a kancelárskymi priestormi v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Staviteľská | 1,600 m²

Lokalita: Staviteľská ulica, Bratislava III - Rača. RK Quality SC Vám ponúka na predaj priemys

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ – skladový objekt s ubytovňou a kanceláriami v Bratislave III

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,600 m²

Lokalita: Staviteľská Bratislava III - Rača Priemyselný objekt so zastavanou plochou 1,37

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | Staviteľská | 1,375 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt, predaj, garažové státie, klíma, Rustaveliho, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 56 m²

REZERVOVANÉ Realitná kancelária ViaReality vám ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt s pa

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4732 €/m²

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Na predaj chata s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Knižkova dolina | 46 m²

Moderný maklér ponúka na predaj krásnu kompletne zrekonštruovanú chatu v Rači v lokalite Knižko

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

174,900 € 3802 €/m²

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-podlažná chata s nádherným výhľadom - Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Centrum realít ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej oblasti nad Slalomko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,900 € 2759 €/m²

Parkovacie státia Bratislava Rača Kadnarova / Zlate krídlo

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Kadnárova | 1 m²

Predám parkovacie státia v mestskej časti Bratislava Rača, na Kadnárovej ulici 105, v bytovom k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

14,400 € 14400 €/m²

SVÄTÝ JUR - Rezidencia Krajinská – www.krajinska.sk

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 48.3 m²

SVÄTÝ JUR - NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zapl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

208,900 € 4325 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.48 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena v Krasňanoch ponúka komfortné bývanie bez nutnosti ďalš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 4953 €/m²

MODERNÁ VILA S BAZÉNOM, SAUNOU, JACUZZI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na predaj perspektívny pozemok v Rači

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Žulová | 1,459 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj perspektívny pozemok. Pozemok sa nachád

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena na vyžiadanie

Úchvatný domov! Kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej nadstavbe s veľkým balkónom, BA Rača, 51,07 m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51.07 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný, moderne a na mieru zariadený 2-izbový byt s balkónom, situ

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

262,000 € 5130 €/m²

HF&HD | PREDAJ - jedinečný 7-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 277 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 7-iz

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2162 €/m²

TERRASY – VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - Moderné bývanie v Rači, na dosah prírody aj mesta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.5 m²

Projekt TERRASY prináša moderné a komfortné bývanie v tichej lokalite Rače, len pár minút od ce

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

243,732 € 4733 €/m²

3 izb. byt - Moderné a dostupné bývanie v Rači – RNDZ2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri Šajbách | 72.31 m²

Ponúkame Vám na kúpu moderný 3-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

279,168 € 3861 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v projekte RNDZ 2, Pri Šajbách (Rača)

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 54 m²

Ponúkame Vám na kúpu moderný 2-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,140 € 4058 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERRASY – VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Kadnárova | 131.5 m²

Hľadáte moderné bývanie na dosah centra Bratislavy, no zároveň túžite po kľude a zeleni? Projek

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

567,559 € 4316 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokračovanie úspešného projektu RNDZ - RNDZ 2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²

Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,032 € 3849 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30404)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1386)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie