Nádherná záhrada na predaj – Bratislava III, Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Stupavská | 1,163 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú záhradu, zapísanú v katastrálnom území Bratislava - Rača. Nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

98,000 € 84 €/m²

Predaj investičného zámeru v Rači, Pri vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,000 € 2032 €/m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Dopravná | 2,000 m²

Stavba - polyfunkčná budova - zastavaná plocha cca 1000m2 - úžitková plocha = 2 podlažia 2000m

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

GARÁŽOVÉ STÁTIA na predaj-Bratislava-Rača | Rendez

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 12.5 m²

Na predaj garážové státia v podzemnej garáži projektu RNDZ v Rači pri Šajbách, ktorá je súčasťo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

15,645 € 1252 €/m²

Investičný pozemok 2372 m2 v Rači - "Longtále ( BA III. )

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | 2,372 m²

Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj inve

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

188,900 € 80 €/m²

Hľadám 3 izbový byt na kúpu v okolí Račianskej ulice a Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3-izbový byt v okolí Račianskej ulice v Bratislave. Pref

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

320,000 € 4000 €/m²

PREDAJ, LUXUSNÁ 5 IZB RODINNÁ VILA - 400M2, POZEMOK 818M2, BRATISLAVA - RAČA, ROSTOVSKÁ ULICA.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Rostovská | 400 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusnú 5-izbovú rodinnú vilu v Br

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok pri Peknej ceste s výhľadom na vinice

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 740 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na investíciu. Jeho výmera je 740m². Priamo na pozemku, ktorý

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

100,000 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

209,900 € 350 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY na predaj Rača | Rendez

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Eduarda Wenzla | 107.33 m²

Moderné priestory pre vaše podnikanie Kúpte si svoj vlastný priestor, alebo začnite s prenájmom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

171,621 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ-ÚTULNÝ 2 izbový byt ( 50 m2 ), TEHLA, BA-Krasňany, ul. Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pekná cesta | 49.98 m²

PREDAJ-ÚTULNÝ 2 izbový byt ( 50 m2 ), TEHLA, BA-Krasňany, ul. Pekná cesta ✅ Útulné bývanie pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

230,000 € 4602 €/m²

3-izbový byt s vlastnou záhradou a terasou BA III., Pri Vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný 3 - izbový byt s veľkým šatníko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

Neibrs | 1100m2 - Rača - výhľad na Bratislavu, dva vstupy na pozemok, vedľa lesa

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,100 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení slnečný pozemok s výhľadom na mesto

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Neibrs | Exkluzívne na predaj luxusná vila s wellness, fitness, záhradou, bazénom, garážou, Chladná ul., Rača, Bartislava III

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Chladná | 667 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka Exkluzívne na predaj luxusnú trojposchodovú vilu s wellness a

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

990,000 € 1484 €/m²

Dokonalý únik od mesta - celoročný komfort v útulnom dome s výhľadom na vrchy

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí majer | 50 m²

Predstavte si malebnú záhradu so starostlivo udržiavaným trávnikom, ktorá obklopuje útulný muro

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

199,999 € 4000 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 369 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer Pozemok

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Predaj, investičný pozemok na úpätí Malých Karpát, výmera 1.748 m2, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,748 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj perspektívny investičný pozemok (v súčasnosti vinica) s nádherným

Publikované: 22.09.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 100 €/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6606 €/m²

člen NARKS

2. IZBOVÝ, Byt s výhľadom, ktorý vás dostane, Rača, Kadnárova ulica.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 51 m²

Niekedy stačí jeden pohľad z okna, aby ste vedeli, že toto je ono. Nie každý byt má šancu stať

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

209,990 € 4117 €/m²

EXKLUZÍVNA VILA S BAZÉNOM A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU | 880 m² | RAČA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Na medzi | 880 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú bývanie. A potom existujú domy, ktoré vytvárajú životný

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie