Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

179,000 € 2983 €/m²

Top
Top

Na predaj | Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 63 m² | Nová Dubnica | Klimatizácia | Zariadený

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

145,000 € 2302 €/m²

Top
Top

Slnečná záhrada v záhradkárskej osade –Nová Dubnica | 207 m²

Reality Nová Dubnica

Záhrada | - | 207 m²

🌿 Záhrada v záhradkárskej osade – Nová Dubnica | 207 m² | Slnečný pozemok + možnosť výstavby ch

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

11,990 € 58 €/m²

NA PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ obchodný priestor pre kancelárie či prevádzku, Nová Dubnica - 124-150 m2

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | SNP | 150 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM presvetlený zrekonštruovaný viacúčelový kancelársky či obchodný priest

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ radová garáž s jamou a pivnicou, P. Jilemnického, Nová Dubnica, 17 m²

Reality Nová Dubnica

Garáž | Petra Jilemnického | 17 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj radovú garáž s montážnou jamou a pivnicou nachádzajúcu sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

24,000 € 1412 €/m²

NA PREDAJ 5-izbový poschodový byt + KK + záhrada + pivnica + 2 park. miesta, Dubová ul. - N. Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 141 m²

Ak hľadáte byt, v ktorom sa budete naozaj cítiť ako v rodinnom dome, ste na správnom mieste. Po

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

349,900 € 2482 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Nová Dubnica , ul. Janka Kráľa

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Janka Kráľa 730/25 | 47 m²

NOVUS Reality ponúka na prenájom 2 izbový byt v kľudnej a tichej lokalite v Novej Dubnici na ul

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 5-izbový podpivničený rodinný dom | 265 m2 úžitková plocha | 409 m2 pozemok | A. Sládkoviča - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 265 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Novej Dubnici na ulici A. Sl

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

325,000 € 1226 €/m²

--REZERVOVANÉ-- 4 izbový byt, Nová Dubnica, ul. SNP

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | SNP 365/72 | 103 m²

4-izbový byt | ul. SNP, Nová Dubnica | 103 m² NOVUS Reality ponúka na predaj 4-izbový byt na u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

NA PREDAJ stavebný pozemok pre rodinný dom (komplet inžinierske siete) - Nová Dubnica, Medové lúky, Hrušková ulica - 720 m2

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Hrušková | 720 m²

NEWDAY Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s kompletnými inžinierskými sieťami, kde s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

145 €/m2 145 €/m2

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Komenského Sady | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 68m2 s bal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Pozemok MEDOVÉ LÚKY 933m² - 134999,- EUR

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Medové Lúky | 933 m²

NOVÁ CENA 933M² - 134999,- EUR VIDEO v popise Hľadáte pozemok na vybudovanie svojho sídla

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

134,999 € 145 €/m²

Priemyselno-polyfunkčný objekt v centre Novej Dubnice-PREDAJ

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | Okružná | 1,428 m²

Polyfunkčný priemyselný objekt – investičná príležitosť v Novej Dubnici s vlastným bývaním.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Dom za super cenu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 258 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s upravenou záhradou a skleníkom v Novej D

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

236,000 € 915 €/m²

LUXUSNÝ - 5 izb. 165 m2 interiér + 27 m2 garáž DOM - Dlhé diely, NDCA

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

429,980 € 2233 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 3 izb. BYT + loggia - 72,62 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,980 € 2616 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 2izb. BYT + loggia 50,37 m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,788 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 4izb. BYT + TERASA - 120m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 1i. BYT s balkónom - 41,27 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

BartanusReality - Na predaj pozemok o rozlohe 907m2 pre výstavbu rodinného domu v Novej Dubnici, časť Medové Lúky.

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 907 m²

Video prehliadka TU. https://youtu.be/WNF00dVX0XE EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok pre v

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Pribinove sady | 29 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný, zariadený 1 izbový byt v Novej Dubnici na ul. Pribinove Sady. B

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

79,900 € 2755 €/m²

RADO | Na prenájom hala 2100 m2 | Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Priestor pre sklad | Trenčianska cesta | 1,400 m²

RADO Reality ponúka prenájom výrobno-skladovej haly 2 100 m² – Nová Dubnica, Trenčianska ulica

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

6,966.16 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie