TOP Rodinný dom Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v Novej Dubnici v radovej zástavbe - u

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 01.05.2025
Domy na predaj Nová Dubnica

320,000 € 1778 €/m²

Komerčný pozemok Nová Dubnica 17.750 m2

Reality Nová Dubnica

Priemyselná zóna | SNP | 17,750 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v Novej Dubnici priamo oproti novej výstavby

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Investičný pozemok Nová Dubnica 4296 m2

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | SNP | 4,296 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Novej Dubnici - ulica SNP. Rozloha pozemku je

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

4 izbový byt v meste Nová Dubnica na predaj, kompletná rekonštrukcia, 102m2, lokalita plná zelene.

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Slovenského národného povst | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na vyhľadávanej ulici S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

198,000 € 1941 €/m²

Stavebný pozemok s IS v atraktívnej lokalite obklopenej prírodou - Medové Lúky

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,051 m²

NEW HOUSE ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1051 m2, ktorý sa nachádza na ulici Ľevan

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Nová Dubnica

115,610 € 110 €/m²

člen NARKS

Predám slnečný pozemok pod horou.

Reality Nová Dubnica

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,862 m²

So súhlasom klienta predávame krásny slnečný pozemok pod horou v katastrálnom území Malý Kolačí

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

46,344 € 12 €/m²

člen NARKS

Novostavba 4 - izb. rodinného domu v Novej Dubnici, ŠTANDARD

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Hliny1 | 134.85 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4- izbového jednopodlažného rodinného domu s garážou typu bun

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt (výmera 44m²) v centre Novej Dubnice

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadená garsónka v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Garsónka | Ulica na Hlinách | 41 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadenú garsónku v novostavbe v Novej Dubnici.Byt sa nachá

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhrada s malou chatkou, Nová Dubnica, za hotelom Elite

Reality Nová Dubnica

Záhrada | Sad Duklianskych hrdinov | 225 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku s chatkou v lokalite Nová Dubnica, za hotelom Elite. Nachádza s

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Nová Dubnica

24,500 € 109 €/m²

Moderná kancelárie v centre mesta Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové Námestie | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v centre mesta Nová Dubnica, ktorá sa nachádza na Mierovom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaný - Na predaj nádherný 2 izbový byt v Novej Dubnici.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 61 m²

Predstavujem Vám novinku z našej ponuky. Jedná sa o predaj nádherného 2 izbového bytu v Novej D

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

133,000 € 1966 €/m²

POZEMOK na PREDAJ - N. Dubnica - Veľký Kolačín 885m²

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | Veľký Kolačín | 885 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ priestranný POZEMOK o výmere až 8

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

144 € 0 €/m²

NA PRENÁJOM - 3-izbový byt - 67 m² - ul. P. Jilemnického - N. Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 67 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka na prenájom 3-izbový byt s výmerou 67 m², nachádzajúci sa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! POTRAVINY na PREDAJ - Nová Dubnica 74m2

Reality Nová Dubnica

Obchodné priestory | SNP | 80 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ jedinečnú príležitosť, dlhoročne

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Nová Dubnica

115,000 € 1688 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s až tromi balkónmi v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,000 € 1824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Investičný pozemok 2865 m2 - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,865 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na investičné účely v Novej Dubnici - ulica SNP

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj príjemný útulný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Sad Duklianskych hrdinov | 69 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a prakticky riešený 3-izbový byt, ktorý vznikol úpravou z pôv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

138,500 € 2007 €/m²

Tehlový veľkometrážny byt v CENTRE mesta N.DUBNICA - až 73m²

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 73 m²

AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ výnimočný, nadštandardne veľký 2-izbový teh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

154,900 € 2122 €/m²

3 a pól izbový byt o výmere spolu až 93m² - N.DUBNICA

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ exkluzívne 3 a pól izbový byt o veľkorysej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

159,900 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt | 53 m² | Nová Dubnica | Rekonštrukcia |

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 53 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v centre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

122,500 € 2311 €/m²

Na predaj | Moderný 2-izbový byt | Nová Dubnica | 64 m²

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 64 m²

Hľadáte bývanie, do ktorého sa môžete takmer okamžite nasťahovať bez starostí, alebo výhodnú in

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

134,900 € 2108 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj | Novostavba chaty | Nová Dubnica | 203 m² | Výborná lokalita

Reality Nová Dubnica

Chata, drevenica, zrub | 203 m²

Hľadáte miesto, kde si po práci vyložíte nohy, zatiaľ čo vaše deti behajú v bezpečnom prostredí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Dubnica

39,990 € 197 €/m²

Na predaj elegantný kongresový Hotel Elite v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | SNP | 3,400 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný a elegantný kongresový hotel s wellness a fitness centr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie