REZERVOVANÉ | Na predaj | 2-izbový byt | Nová Dubnica | 56m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

130,000 € 2321 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DIZAJNOVÝ, KOMPLETNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT (60 m2), SO ŠATNÍKOM A VEĽKÝM BALKÓNOM. NOVÁ DUBNICA

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný, kompletne prerobený, 3-izbový byt (60 m2), nachádzajúci sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

142,900 € 2382 €/m²

REZERVOVANÉ Predáme trojizbový byt v Novej Dubnici s dvoma balkónmi

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 65 m²

Popis nehnuteľnosti Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

117,000 € 1800 €/m²

Polyfunkční objekt - Moderní prostorné bydlení, sklady, výroba, snadná možnost remodelace areálu

Reality Nová Dubnica

Polyfunkčný objekt | Okružná | 2,749 m²

Polyfunkční areál s možností využití pro bydlení, obchod nebo sklady s výrobou Ve výhradním za

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemek - developerský projekt

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Okružná | 2,749 m²

Pozemek s možností využití pro bydlení, obchod nebo sklady s výrobou Ve výhradním zastoupení p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt na námestí v Novej Dubnici, Komenského sady.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Komenského sady | 52 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ttaFj3g9Cg4 Video prehliadka TU

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

113,000 € 2173 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na prenájom 1i byt po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | sady Cyrila a Metoda | 29 m²

Mám pre Vás na prenájom tento pekný zariadený 1 ibový byt v Novej Dubnici. Nachádza sa v tehlov

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

Cena dohodou

Na predaj | Slnečný pozemok | Veľký Kolačín | 614m² | V záhradkárskej oblasti

Reality Nová Dubnica

Záhrada | Slobody | 614 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj krásny pozemok o výmere 614 m², situovaný v tichej záhradkárs

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

39,900 € 65 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt 65 m² s potenciálom - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 65 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v Novej Dubnici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,900 € 1845 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt, Nová Dubnica, 57 m2

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 - izbový byt, nachádzajúci sa na Trenčianskej ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

125,900 € 2209 €/m²

REZERVÁCIA:2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 57 M2.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 57 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,000 € 2088 €/m²

Pozemek určený pro kombinaci bydlení, skladů, výroby a obchodu

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Okružná | 2,749 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prodej obchodních prostor 2749 m², Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | Okružná | 1,615 m²

Komerční areál s možností využití pro bydlení, obchod nebo sklady s výrobou Ve výhradním zasto

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám rodinný dom v Novej Dubnici s pozemkom o výmere 400m2.

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 400 m²

TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku o výmere 400 m².

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

259,990 € 650 €/m²

Priestranný 3-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Miklovky – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 352 m²

TUreality ponúka priestor bez kompromisov. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou 352

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

239,000 € 679 €/m²

PREDANÁ Garáž s montážnou jamou a pivnicou – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Garáž | Topoľová | 19 m²

V Novej Dubnici, ulica Topoľová, ponúkame na predaj garáž s montážnou jamou a pivnicou. Elektr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

23,000 € 1211 €/m²

Výrobno - skladová hala

Reality Nová Dubnica

Priestor pre sklad | Trenčianska | 2,100 m²

Prenájom výrobno-skladovej haly – 2 100 m² | Nová Dubnica - celková úžitková plocha: 2 100 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj záhrada s chatkou v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej lokalite v Novej Dubnici. Záhrada má rozl

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Dubnica

22,000 € 1100 €/m²

Hľadáte ideálne miesto na podnikanie alebo rozšírenie kapacít? Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite.

Reality Nová Dubnica

Zmiešaná zóna | Priemyselná | 2,876 m²

Perfektná dostupnosť z diaľnice - len 5 minút, na frekventovanej ceste I. triedy č. 61, ktorá s

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj lukratívneho pozemku na Medových lúkach s projektom RD

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 1,376 m²

Ponúkame na predaj veľký a skvele situovaný stavebný pozemok s krásnym panoramatickým výhľadom

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

210,000 € 153 €/m²

Stavebný pozemok - Nová Dubnica - Medové lúky

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,051 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Medové lúky - Nová Dubnica o roz

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

99,000 € 94 €/m²

REZERVOVANÉ - kompletná rekonštrukcia - 3i byt 65 m2 - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 65 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj výnimočnú ponuku kompletne prerobeného 3 izb

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

136,900 € 2106 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 63 M2

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

133,000 € 2111 €/m²

NA PREDAJ DVOJ GENERAČNÝ 8-IZBOVÝ RD V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU POZEMKU 495M2

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 495 m²

TUreality ponúka na predaj dvojgeneračné bývanie v RD v Novej Dubnici v trojpodlažnom dome. Prí

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie