Rodinný dom | 131 m²
Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv
579,000 € 4420 €/m²
Iný objekt na bývanie | Devínske jazero | 80 m²
Realitná kancelária NAVI Real vám ponúka na predaj veľmi peknú samostatne stojacu jednopodlažnú
249,000 € 3113 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 120 m²
Na predaj Vám ponúkame moderný 4. izbový dvojpodlažný rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici
399,000 € 3325 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 197 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4. izbovú novostavbu v Záhorskej Bystrici na ulici Čsl. Tanki
499,999 € 2538 €/m²
Garáž | Ota Holúska | 12 m²
Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státie na ul.Ota Holúska v Bratislava-Záhorská Bystrica.
80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
4 izbový byt | . | 100 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4
399,000 € 3990 €/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 330 m²
Hľadáte dokonalé spojenie luxusu, súkromia a výnimočnej lokality? Ponúkame na prenájom jedinečn
2,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Chvojnícka | 120 m²
MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka moderný, komplet
479,990 € 4000 €/m²
2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 61 m²
Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, pracovn
690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Orná pôda | 1,256 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1 256 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 2
10 €/m2 10 €/m2
Orná pôda | 1,139 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1139 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 13
10 €/m2 10 €/m2
3 izbový byt | Kunovská | 77.87 m²
Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj krásny a moderne riešený 3-izbový by
299,990 € 3852 €/m²
Rodinný dom | Prídavkova | 185 m²
Predstavujeme vám exkluzívny štvorizbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Bratis
Cena dohodou
Komerčná zóna | Hodonínska | 17,000 m²
PREDAJ: Investičný pozemok na výstavbu (vo výhradnom zastúpení) Obchodné centrum, Logistika a D
Cena dohodou
Orná pôda | 2,908 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok pri ceste zo Záhorskej Bystrice do Marianky.
140 €/m2 140 €/m2
Záhrada | 1,300 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pozemok v TOP lokalite v Záhorskej Bystrici
1,300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Záhrada | 700 m²
700 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom na ul. Donská, BA IV – Záhorská Bystrica. Výmera pozemku celkom
390,000 € 3277 €/m²
Rodinný dom | Rudavská | 140 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nový, moderný 5-izbový dvojpodlažný dom na Rudavskej ulici
2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Záhorskej Bystrici s rozlohou 600 - 700 m2 a
350,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom v Záhorskej Bystrice a blízkom okolí. Cena nehnuteľn
Cena dohodou
Komerčná zóna | 5,302 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na prenájom multifunkčný priemyselný areál v strategi
10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hodonínska | 94 m²
ČERSTVO SKOLAUDOVANÝ rezidenčný PROJEKT na okraji Bratislavy – byty Nová Záhorská. Realitná ka
300,900 € 3201 €/m²
2 izbový byt | Kunovská | 75 m²
184,500 € 2460 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.