REZERVOVANÉ: Priestranný 2i byt v prestížnej Rezidencii Záhorská s parkovacím státím

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 57 m²

Realitná kancelária Bellasity ponúka na predaj svetlý a moderne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

209,000 € 3667 €/m²

Krásny priestranný 2-izbový byt s garážovým státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 68.95 m²

Predaj slnečného priestranného 2-izbového bytu v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Ku

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

215,000 € 3118 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe Karpatium residence, ul. Ota Holúska, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 55 m²

Prenájom krásneho, priestranného 2-izbového bytu v novo skolaudovanej novostavbe Karpatium resi

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny slnečný 2-izbový byt s parkovacím státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 51.69 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

199,000 € 3850 €/m²

Priestranný dvojizbový byt s predzáhradkou v novostavbe, Bratislava-Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 51.17 m²

So súhlasom klienta Vám ponúkame priestranný dvojizbový apartmánový byt s predzáhradkou v novos

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

235,000 € 4593 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA pri lese. Rodinný dom 250m2. Pozemok 900m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 250 m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 2015r. Nadčasový Rodinný dom 250m2. Pozemok 900m2. + IHNEĎ pri lese, najkr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

790,000 € 3160 €/m²

Predaj | 5-izbový rodinný dom | 347 m² | Bratislava Záhorská Bystrica

Veľkorysý rodinný dom s bazénom a priestranným pozemkom v centre Záhorskej Bystrice spája pokoj

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 2303 €/m²

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Záhorskej Bystrici

✅ ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU Byt s výmerou 29 m² + balkón (1 m²) sa nachádza na 3.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenajmeme priestor na rôzne využitie v Bratislave IV. Záhorskej Bystrici.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Čsl. tankistov | 80 m²

Prenajmeme priestor na rôzne využitie v Bratislave IV. Záhorskej Bystrici. Plocha priestoru je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenajmeme spevnenú plochu na parkovanie kamiónov, nákladných vozidiel a podobne..

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Priestor pre sklad | Čsl. tankistov | 1,050 m²

Prenajmeme spevnenú plochu vhodnú na parkovanie, kamiónov, osadenie kontajnera, alebo na iné úč

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU 160 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 59 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 2-izbový byt s terasou na 4. poschodí v preve

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

271,830 € 4607 €/m²

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 35 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 5271 €/m²

NEBYTOVÝ PRIESTOR 71 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

244,600 € 3445 €/m²

NEBYTOVÝ PRIESTOR 100 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 101 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,925 € 2979 €/m²

4i mezonet na prenájom, loggia, terasa, garáž pre 2 autá, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 158.05 m²

V lokalite Strmý vŕšok v Záhorskej Bystrici ponúkame na prenájom kompletne zariadený, klimatizo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie Bratislava – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Bratislavská | 13.77 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom širšie garážové parkovacie státie v mestskej časti Záhorská B

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

89 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný rodinný dom s krásnou terasou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 300 m²

DUO REAL, spol. s r.o. ponúka na predaj mutifunkčný rodinný dom v žiadanej lokalite v Záhorskej

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

450,000 € 1500 €/m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v lukratívnej lokalite v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka pekný slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľad

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový moderný 5-izbový rodinný dom v uzavretom rezidenčnom areáli

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 220 m²

Ponúkame na predaj nový 5-izbový radový rodinný dom na Ollarekovej ulici v Záhorskej Bystrici.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

749,000 € 3405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM| Exkluzívna vila s maximálnym súkromím pod lesom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s maximálnym súkromím pod lesom. Luxusná

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

9,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadčasový byt s balkónom v rezidenčnom projekte Karpatium

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 56.01 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom v projekte Karpatium v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

228,000 € 4071 €/m²

Prenájom, zariadený 2-izbový byt s balkónom, malé zvieratko povolené, BA IV - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, na Br

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I OTA HOLÚSKA, garážové státie, REZIDENČNÝ PROJEKT KOLÍSKY, osobné vlastníctvo, DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Ota Holúska | 13 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj garážové státie na ulici Ota Holúska v obľúbenom rezi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

18,000 € 1385 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie