Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²
Pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú symbiózu pokoja prírody a dostupnosti mestského života, má
249,000 € 3411 €/m²
2 izbový byt | Ota Holúska | 51 m²
Ponúkame vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Ota Ho
670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri vapenickom potoku | 60 m²
BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím státim
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 119 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v pokojnej časti Bratislavy – Záhor
390,000 € 3277 €/m²
Rodinný dom | Záhorská | 162 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom s technológia
587,000 € 3623 €/m²
Rekreačný pozemok | Plánky | 609 m²
Plánky (BA IV., Lamač) - na predaj slnečný pozemok v časti Lamač - Plánky v príjemnom, lesnom p
290,000 € 476 €/m²
Rodinný dom | 513 m²
BOND Reality ponúka na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku
899,900 € 1754 €/m²
Rodinný dom | Donská | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom na ul. Donská, BA IV – Záhorská Bystrica. Výmera pozemku celkom
390,000 € 3277 €/m²
Nájomný dom | Pútnická | 200 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v Záhorskej Bystrici. Dom má p
1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Československých tankistov | 2,627 m²
AnabellReal I stavebný pozemok I 3 rodinné domy I pozemok o výmere 2.627 m2 I Bratislava – Záho
321 €/m2 321 €/m2
Priestor pre sklad | Ota Holúska | 4.3 m²
Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Záhorskej Bystrici. Pivničná
9,900 € 2302 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,
283 €/m2 283 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 2,747 m²
Ponúkam na predaj pozemok v k.ú. Záhorská Bystrica. Pozemok je o celkovej výmere 2747m2. Situov
399,000 € 145 €/m²
Lesná pôda | Devínske jazero | 4,845 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4845m2 v katastrálnom území Záhorská Bystrica. Pozemok je
57,000 € 12 €/m²
Rodinný dom | Pútnická | 140 m²
NOVOSTAVBA ul. Pútnická Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 140m2 na pozemku 3
459,500 € 3282 €/m²
Rodinný dom | Pútnická | 142 m²
NOVOSTAVBA 144m2 HOLODOM Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 144m2. K
585,000 € 4120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²
Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav
495 €/m2 495 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 900 m²
Pekný 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE + Šírka 18m + Všetky inžiniersk
342,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²
KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný
670,000 € 4408 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Plavecká 15 | 750 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
345,000 € 460 €/m²
Rekreačný pozemok | Hodonínska | 2,082 m²
Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave. Pozemok podľa územného plánu je v záne slúžia
145,000 € 70 €/m²
Garáž | Bratislavská | 13 m²
PLATINUM REAL sro exkluzívne ponúka na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie státie v Záhorskej
15,000 € 1154 €/m²
Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 415 m²
NOVÁ CENA!!! F-one Reality s.r.o ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 993
899,900 € 2168 €/m²
Administratívny objekt | Československých Tankistov | 100.55 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.