Ponúkame na predaj krásny rodinný dom na Bratislavskej ulici, Bratislava - Záhorská Bystrica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 314.5 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom postavený z kvalitných materiálo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

721,000 € 2293 €/m²

Predaj domu 105 m², pozemek 700 m²

Predám svoj krásny 4-izbový dom postavený z kvalitnej tehly v osobnom vlastníctve. V nehnuteľno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

639,000 € 6086 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, 2 izbový byt s predzáhradkou a parkovaním, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Tatranská | 118 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt so záhradkou na Tatranskej ul. v centre Záhorsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,000 € 1941 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1374m2 v centre Záhorskej Bystrici , BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²

Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

389,000 € 1648 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom rodinného domu v Záhorskej Bystrici.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 250 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom, nachádzajúci sa v Záhorskej Bystrici - Strmé Vŕšky, prístupný

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

BA IV Záhorská Bystrica Strmý vŕšok predaj 5 izb. pekného dizajnového rodinného domu s dvoj garážou na 700 m2 pozemku.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 301.44 m²

V exkluzívnej a vyhľadávanej časti Bratislava IV – Záhorská Bystrica, ulica Strmé vŕšky, v tich

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

698,000 € 2554 €/m²

NA PREDAJ: Exkluzívne zariadený nadštandardný dom v súkromnej ulici, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strminová | 192 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardnú nehn

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Privátny penthouse so 157 m² priestoru, 3 terasami a smart riadením – BA-Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 157 m²

Sú byty. A potom je tu bývanie, ktoré sa nepodobá ničomu v okolí. https://youtube.com/shorts/

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

398,000 € 2535 €/m²

Prenájom 3 izb. rodinného domu, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Vrbárska | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom 3 izb. samostatne stojaci rodinný do

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK – ORNÁ PÔDA | LOKALITA IVANCE | BRATISLAVA IV – ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Rekalitná kancelária Karin a partners, Vám ponúka investičný pozemok v lokalite Ivance – BA IV

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

80 €/m2 80 €/m2

RIVERS | Investičný pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Komerčná zóna | Československých tankistov | 6,066 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Plánky - 2 rekreačné objekty so sieťami a pozemkom o výmere 641 m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 191.5 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú chatu a menšiu chatu v lokalite Plánk

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

370,000 € 1932 €/m²

člen NARKS

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Novinka
Novinka

6 izbový Rodinný dom s garážou, úžitková plocha 350 m2, plocha pozemku 700 m2, 3 podlažný. Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 350 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 6 izbový Rodinný dom s garážou, úžitková plocha 350 m2,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

690,000 € 1971 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj skladu 1.660 m2 v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Priestor pre sklad | Bratislavská | 1,660 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj sklad v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.: Úžitková ploch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

850,000 € 512 €/m²

Novinka
Novinka

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

Predaj chatky na udržiavanom pozemku Bratislava Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Plánky | 70 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj chatku s pozemkom v Bratislave Plánky, v Lamači, patriacu pod Zá

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

230,000 € 3286 €/m²

Bratislava Plánky - predaj chatky na rovinatom pozemku

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Plánky | 48 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj murovanú chatku na 4 árovom pozemku, nachádzajúcu sa v Bratislav

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 3021 €/m²

Bratislava Plánky - predaj 4 árového pozemku s chatkou, vhodný na výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Plánky | 406 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj pozemok 406 m2 s murovanou chatkou, nachádzajúcu sa v Bratislave

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 357 €/m²

Eleganté priestory na prenájom v novostavbe Westpark, 2 x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné priestory vhodné na kancelárske alebo podnikateľsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 71.72 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GARÁŽOVÉ PARKOVACIE STOJISKO, ŠTEFANA MAJERA 4, ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Štefana Majera | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové parkovacie stojisko v bytovom dome na adrese Štefana Majera 4,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

29,990 € 1999 €/m²

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie