REZERVOVANÉ 3i byt so záhradkou 184 m² | 2x parkovanie | Záhorská Byst

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 78 m²

Lucia z RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 3-izbový byt v prémiovom projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

469,000 € 6013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

WFG | Vlastný kúsok prírody pri BA – pozemok (383 m²) s chatou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Devínske jazero | 20 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta? Pokojná záhradkárska lokalita s príjemným súkromím.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

98,990 € 4950 €/m²

Kúpa 5 izbového domu Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Rovinka

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 5 izbového dom v Záhorskej Bystrici, Marianke, Stupave, Rovinke

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

500,000 €

Váš vlastný kúsok prírody – rekreačný dom s pozemkom 406m2, Plánky, nad Lamačom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Plánky | 48 m²

Predstavte si: sobotné ráno, káva na terase, okolo vás ticho prerušované len vtákmi a šumom str

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 3021 €/m²

Priestor domu, komfort bytu: 5-izbové bývanie so záhradou 222 m² a strešnou terasou 35 m² v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | 131 m²

Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

579,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Na Predaj Exkluzívny Rodinný dom na prestížnej adrese v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 330 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=DAEmUQT5U6s&t=35s Hľadáte dokonalé s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

735,000 € 2227 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 25.004 m2 pozemku v lokalite Podkerepušky - Zahorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Záhorská | 25,004 m²

Ponúkame na predaj 25.004 m2 pozemkov v lokalite Podkerepušky - Zahorská Bystrica. UPI- občian

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

160 €/m2 160 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pútnická | 530 m²

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese. Nutná kompletná rekonštrukc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 283 €/m²

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Na predaj 2 izbový murovaný domček so záhradou, Bratislava, Záhorská Bystrica, Podkerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Podkerepušky | 45 m²

Na predaj 2 izbový murovaný domček na oplotenej parcele so záhradou o veľkosti 392 m2. Bratisla

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

200,000 € 4444 €/m²

Na prenájom garážové státie na motorku – Ota Holúska 4, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Ota Holúska | 3.12 m²

Moderný maklér ponúkame na prenájom garážové státie pre motorku v lokalite Ota Holúska, Bratisl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

40 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhradná chata v Záhorskej Bystrici, lokalita Strmý vŕšok

Popis Záhradná chata v krásnom prírodnom prostredí Záhorskej Bystrice neďaleko rušných ulíc hla

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 31.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

119,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 125 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

715,600 € 5725 €/m²

3 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

314,600 € 4365 €/m²

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 54 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

210,100 € 3891 €/m²

Na prenájom 6-izbový rodinný dom - Strmý Vŕšok, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý Vŕšok | 270 m²

Pegas real Vám ponúka na prenájom výnimočný 6 - izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 270m2, k

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

3,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 5 - izbový rodinný dom v Záhorskej Bystrici na Strmom Vŕšku

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý Vŕšok | 265 m²

Pegas real vám ponúka na prenájom krásny 5- izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 25O m2, ktor

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný krásny 5-izbový rodinný dom so záhradou a garážou na prenájom v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 250 m²

Priestranný 2- poschodový 5- izbový rodinný dom so záhradou a garážou na prenájom v Záhorskej B

Publikované: 22.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívny 4i byt v novostavbe s terasou a parkovaním na prenájom v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 110 m²

Exkluzívny úplne nový a doteraz neobývaný 4-izbový byt na prenájom v Záhorskej Bystrici je situ

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Neibrs | 5-izbová novostavba v etablovanej lokalite | Záhorská Bystrica – Kerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 5-izbovú novostavbu v obľúbenej rezidenč

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

549,000 € 4575 €/m²

Na prenájom príjemný, svetlý a útulný 1 izb. byt v Záhorskej Bystrici, Kunovská ul.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

1 izbový byt | Kunovská | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného bytového domu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj: Štýlový rodinný dom blízko lesa - Bratislava – Záhorská Bystrica, Podkerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 197 m²

Bývajte v netypickom a štýlovom rodinnom dome, kde sa budete cítiť jednoducho dobe. Budete si v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

375,000 € 1904 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 5 izbový byt so záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Bratislavská | 120 m²

Luxusný 5-izbový radový dom so súkromnou záhradou | Záhorská Bystrica – Orešianky Ponúkame na

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Luxusne zariadený 5 izbový dom so záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie