4 izbový byt | Kunovská | 99 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte
452,410 € 3624 €/m²
3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²
Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad
349,900 € 4320 €/m²
3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²
Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav
344,900 € 3785 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 5i rodinný dom 250 m2, s príjemnou záhradou a dvoj-garážou Dispozí
2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B
390,000 € 3277 €/m²
3 izbový byt | Strmý vŕšok | 115 m²
++ BEZ REALITKY A BEZ PROVÍZIE / PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM PO
428,000 € 3722 €/m²
4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²
428,000 € 3712 €/m²
1 izbový byt | Kunovská | 32 m²
Ponúkame na prenájom príjemný, svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Kunovs
650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Iný objekt | Čsl. tankistov | 806 m²
Ponúkame možnosť odkúpenia obchodných podielov v spoločnosti s novou budovou škôlky a akreditác
Info v RK
Rodinný dom | 238 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom vo vynikajúcom stave
620,000 € 2605 €/m²
2 izbový byt | Záhorská | 46 m²
Rezidencia Záhorská – Bratislava, Záhorská Bystrica Na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom
189,000 € 4109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Orešianková | 579 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na dvoj
295,000 € 509 €/m²
Rodinný dom | Záhumenská | 145 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderný samostatne stojaci rodinný dom s veľkorysým pozemkom,
598,500 € 4128 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4.izbový jednopodlažný rodinný dom v úplne
499,900 € 3030 €/m²
Rodinný dom | 197 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový dom ktorý je súčasťou dvojdom
499,999 € 3 €/m²
Rodinný dom | Záhumenská | 140 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej By
434,900 € 3139 €/m²
3 izbový byt | Čsl.tankistov | 102.45 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 3,5 izbový dom ktorý je súčasťou dvojd
419,000 € 4090 €/m²
Rodinný dom | Čerešňový sad | 370 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu modernej 4-izbovej rodinnej vily s hosťo
Cena dohodou
3 izbový byt | Štefana Majera | 107.9 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou, situovaný v modernom
370,000 € 3429 €/m²
3 izbový byt | Ota Holúska 2 | 85.18 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka výnimočnú nehnuteľnosť – na predaj 3-izbový byt s vlastným sú
364,000 € 4273 €/m²
4 izbový byt | Záhumenská | 140 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový mezonet nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej Bystri
434,900 € 3106 €/m²
Rodinný dom | Pavla Blaha | 130 m²
METROPOLITAN│Krásny 4i RD s bazénom v Záhorskej Bystrici Dispozične je dom riešený vstupnou ha
2,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 250 m²
METROPOLITAN I Krásny 5i rodinný dom s veľkou záhradou Kompletne zrekonštruovaný 2-podlažný 5-
2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Orešianky | 143 m²
Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v jednej
645,000 € 4510 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.