Výnimočná vila ZÁHORSKÉ SADY s bazénom, pozemok 1157 m2.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bystrické sady | 398 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočnej nehnuteľnosti v obľúbenej

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,490,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HERRYS - Na prenájom 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou, Trstínska – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trstínska | 178 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BESTSELLER - Príjemný 5izb. RD, 180m2, interiérový krb, terasa, garáž, pozemok 590m2, Lamač - Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 170 m²

BESTSELLER RK – v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5izb. RD, s pozemkom 590m2, v oblast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

488,000 € 2871 €/m²

GRAVITAS | Kompletne zariadená zubná ambulancia, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Obchodné priestory | Kunovská | 14.5 m²

GRAVITAS exkluzívne ponúka: - Špičkovo vybudovaná a zariadená zubná ambulanciu - výborná lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,300 €/mesiac 159 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Kompletne zariadená ambulancia, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Obchodné priestory | Kunovská | 15 m²

GRAVITAS exkluzívne ponúka: - kompletne vybudovaný a zariadený priestor vhodný pre zdravotníck

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,000 €/mesiac 67 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Kompletne zariadená ambulancia -Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Obchodné priestory | Kunovská | 18 m²

GRAVITAS exkluzívne ponúka: - Špičkovo vybudovaná a zariadená ambulancia - výborná lokalita Bra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,300 €/mesiac 72 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2izbový byt novostavba VOĽNÉ IHNEĎ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 57 m²

Ponúkame do prenájmu 2 - izbový byt v novostavbe v Záhorskej Bystrici. Bytový dom sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ pozemok s IS Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pavla Blaha | 973 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v Záhorskej Bystrici. Výmera 973m. Možnosť okamžite st

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

470,000 € 483 €/m²

Arvin & Benet | Slnečný stavebný pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 697 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj stavebný pozemok v Záhorskej Bystrici. Prečo práve tento pozemo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

309,000 € 443 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 111292 | Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Záhorskej Bystrice s možnosťou výstavby rodinného domu alebo radovej zástavby

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 600 m²

Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Záhorskej Bystrice s možnostou výstavby rodinného domu prí

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

281,400 € 469 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 37748 | Nadštandardná pasívna vila v Záhorskej Bystrici, Bratislava

Jedinečná nadštandardná vila poskytujúca súkromie, pokoj a možnosti aktívneho i relaxačného vyu

Publikované: 30.03.2022 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111892 | Výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109744 | Výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej l

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

680,000 € 5113 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113368 | Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom v obľúbenej časti Záhorskej Bystrice – Strmý vŕšok

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 268.73 m²

Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1 169 m² v obľú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

849,000 € 3159 €/m²

Novinka
Novinka

*IBA U NÁS* Na predaj 5-izbový priestranný rodinný dom + 3-izbová prístavba s garážou a veľkou terasou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 301 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá predstavuje ideálne spojenie moderného

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

719,900 € 2392 €/m²

Rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Zariadený, ešte neobývaný 2 izbový dom pri lese so záhradou - PET FRIENDLY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 37 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový dom PRI LESE so záhradou - PET FRIENDLY. Dom je po kompletnej re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

950 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Nadčasový dom s výnimočným charakterom 5-izbový vo vyhľadávanej lokalite OREŠIANKY na začiatku Záhorskej Bystrice s veľkou 48m2 Tersaou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 162 m²

EXKLUZÍVNE Nadčasový dom s výnimočným charakterom 5-izbový vo vyhľadávanej lokalite OREŠIANKY n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

587,000 € 3623 €/m²

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM, výmera 795 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 795 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM na RD, v Bratislave, mestská časť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,800 € 440 €/m²

Predaj stavebného pozemku, výmera 1180 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jána Raka | 1,180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

480,000 € 407 €/m²

Pozemok so stavbou RD, výmera 1697 m2, BA – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíkova | 1,697 m²

Ponúkame na predaj pozemok, v Bratislave – m.č. Záhorská Bystrica, na Tešedíkovej ulici, výmera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

420,000 € 247 €/m²

Stavebný pozemok, výmera 1339 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,339 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, s výmerou 133

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2 440 €/m2

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM, výmera 2100 m2, BA - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 2,100 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

924,000 € 440 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie