Rezidencia THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.73 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 3060 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,300 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REALITY COMFORT - Sen o dome v realite moderného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 63.68 m²

Hľadáte byt, ktorý vám dá pocit domu, no zároveň chcete, aby nehnuteľnosť dávala zmysel aj ako

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bojnice

154,800 € 2431 €/m²

REALITY COMFORT - 3-izbový byt vo výbornej lokalite Starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | Malá | 61 m²

Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

105,000 € 1721 €/m²

REALITY COMFORT - priestranný 2-izbový byt s balkónom ( 61 m²)

Reality Prievidza

2 izbový byt | B. Bjornsona | 61 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko poruke, no zároveň prídete domov do pokojnej, zelenej a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1459 €/m²

REALITY COMFORT - ŠTÝLOVÝ DOM S KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Prievidza

Rodinný dom | JALOVEC | 154 m²

Zabudnite na domy bez duše a dovoľte, aby vás v obci Jalovec očaril výnimočný domov s hrejivým

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prievidza

299,900 € 1947 €/m²

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.62 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 3372 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 €

REALITY COMFORT-Kompletne zariadený 1-izbový byt v rodinnom dome

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Kap. Jaroša | 50 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný a príjemný 1-izbový byt s výmerou 50 m², situovaný na prí

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

390 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REALITY COMFORT - Priestory pre vašu výrobu aj sklad

Reality Uhrovec

Priestor pre výrobu | 140 m²

Hľadáte priestory, ktoré okamžite naštartujú váš biznis? Ponúkame vám strategicky umiestnené pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Uhrovec

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REALITY COMFORT - Moderne zariadený 2-izb. byt s úchvatným výhľadom a 2 parkovacími miestami

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 54.27 m²

Ak túžite po bývaní, ktoré spája pohodlie mestského života s blízkosťou prírody, tento byt je p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.11

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 60.12 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

174,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REALITY COMFORT - REZERVOVANÉ! - Zariadený 2-izb. byt + 2x parking, terasa, predzáhradka

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 44.72 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Projekt Bukovina | 3-izbový holobyt s lodžiou, 2 parkovacími miestami a cenou 155 000 €

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

3-izbový holobyt v komornom Projekte Bukovina v Turzovke. Cca 65 m², lodžia, šatník, špajza, 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turzovka

155,000 € 2385 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - STAVEBNÝ POZEMOK - RAČA (MOŽNOSŤ ROZDELENIA NA TRI ČASTI)

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

410,000 € 196 €/m²

VEĽMI PEKNÝ, PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V NADŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU A SPOTREBIČMI, POZEMOK 345M2, TERASA, EXT. ŽALÚZIE AJ PLOT V CENE

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

295,000 € 2305 €/m²

POSTAVÍME VÁM CHATU NA KĽÚČ - MALEBNÁ LOKALITA HORNÉ HÁMRE - KOSTIVRCH

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

MULTIFUNKČNÉ NEBYTOVÉ PRIESTORY (154m2) NA FREKVENTOVANOM MIESTE - HANY MELIČKOVEJ

Reality Bratislava-Karlova Ves

Objekt pre obchod | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na prenájom lukratívne nebytové priestory v katastrálno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (500M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

205,000 € 335 €/m²

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23105)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie