VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁHRADA, TRI GARÁŽE, PRI PLYTKOM POTOČIKU

Reality Závadka nad Hronom

Obchodné priestory | 200 m²

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Závadka nad Hronom

79,900 € 400 €/m²

REZERVOVANÉ🍀 VÝBORNÁ INVESTÍCIA: RODINNÝ DOM CHATA MÝTO POD ĎUMBIEROM, KTORÚ MOŽETE IHNEĎ PRENAJÍMAŤ

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 100 m²

AK HĽADÁTE CHATU, RODINNÝ DOM, KDE SA MOŽETE BEZ INVESTÍCIE NASŤAHOVAŤ, PRÍPADNE IHNEĎ ZARÁBAŤ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

95,000 € 950 €/m²

Jedinečný domček v Predajnej

Reality Predajná

Rodinný dom | Zabečov | 75 m²

Na predaj útulný rodinný dom s garážou a záhradou – Predajná Pekné Bývanie realitná kancelária

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Predajná

134,000 € 1787 €/m²

--PREDANÉ--: útulná chalupa v lese Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na pr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

134,000 € 1675 €/m²

LUKRATÍVNE SLNEČNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU ELEKTRINY A VODY V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE BREZNO - ROHOZNÁ

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 0 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

99 €

Exkluzívna ponuka bytu v Banskej Bystrici, Podháj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 35.19 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

123,600 € 3512 €/m²

REZERVOVANÉ chalupa v Hornej Lehote neďaleko Krpáčova

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 116 m²

REZERVOVANÉ🌲 zrekonštruovaná chalupa neďaleko Krpáčova – stačí sa nasťahovať! Ponúkame na pred

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ KĽUDNEJ LOKALITE - BEZPEČNÉ ULOŽENIE FINANĆNÝCH PROSTRIEDKOV

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 889 m²

!!NEPREHLIADNITE!! INVESTIČNÝ POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VODA VRT S ÚŽA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

48,000 € 54 €/m²

Predaj - kompletne zrekonštruovaný dom v Michalovej

Reality Michalová

Rodinný dom | 295 m²

📍 Michalová Pohodlné bývanie, 2 bytové jednotky, 4 parkovacie miesta a veľké súkromie Bývanie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Michalová

187,000 € 634 €/m²

REZERVOVANÉ: 2i byt na ul. Fučíkova, Brezno po čiastočnej rekonštrukcii 56m2, 2 pivnice

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

REZERVOVANÉ Investícia ? Alebo skôr ideálny štart? Máme skvelý základ pre Vaše nové bývanie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,000 € 1589 €/m²

-- REZERVOVANÉ -- slnečný 2i byt 64m2 v tichej lokalite- Podbrezová, Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | 64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

Cena dohodou

Výhodne predáme 2 izbový byt v Brezne po rekonštrukcii,zariadený a s veľkým balkónom

Reality Brezno

2 izbový byt | Fraňa Kráľa | 55 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA-ponúka na predaj exkluzívne 2 izbový, pekne zrekonštruovaný a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

115,200 € 2095 €/m²

Ponúknite na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 37 m²

Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Brezno

70,000 € 1892 €/m²

Na predaj rovinatý slnečný stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,940 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA -ponúka na predaj krásny rovinatý a po celý deň slnkom zaliat

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

62 €/m2 62 €/m2

Na predaj budova v obci Závadka nad Hronom na viacúčelové využitie

Reality Závadka nad Hronom

Skladový objekt | 300 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj za výhodnú cenu budovu bývalej sýpky v obci

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Závadka nad Hronom

12,000 € 40 €/m²

Na predaj pekná rovinatá parcela-orná pôda v katastri Gemer

Reality Gemer

Orná pôda | 8,689 m²

Pekné bývanie realitná kancelária -ponúka na predaj pozemok, katastrálne územie Gemer o veľkos

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gemer

8,689 € 1 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezno na predaj

Reality Brezno

Rodinný dom | Švermova | 255 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 (n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1412 €/m²

Znížená cena, rodinný dom Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Športová | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

125,900 € 572 €/m²

Polyfunkčný objekt v brezne

Reality Brezno

Skladový objekt | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5, Brezno v zast

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena dohodou

RODINNÝ DOM SO SAUNOU GARÁŽOU VONKAJŠÍM A VNÚTORNÝM KRBOM,DOMČEKOM PRE DETI POLOMKA HOREHRONIE V BLÍZKOSTI LYŽIARSKEHO VLEKU

Reality Polomka

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša F

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Polomka

Cena dohodou

AKTUALIZOVANÁ CENA!! MUROVANÁ ZÁHRADNÁ CHATKA 3 IZBY PLUS KUCHYŇA REKONŠTRUOVANÁ ÚŽASNÉ VÝHĽADY, SLNEČNÁ ČASŤ-PADLIČKOVO-10 MINÚT OD MÝTA POD ĎUMBIEROM,POZEMOK 382 M2 ASF.PRÍST.CESTOU

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Fr

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

27,000 € 713 €/m²

3 izbový byt Brezno, kompletná rekonštrukcia, nízke náklady

Reality Brezno

3 izbový byt | Rázusova | 75 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

144,200 € 1923 €/m²

REZETVOVANÉ🍀 SLNEČNÝ POZEMOK NA POLOSAMOTE POLOMKA HOREHRONIE

Reality Polomka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 780 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

Cena dohodou

garáž mazorníkovo

Reality Brezno

Garáž | Budovateľská | 18 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Brezno

21,000 € 1167 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23040)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Upresniť hľadanie