Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

374,000 € 2859 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Mezonet na predaj ,Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Mezonet | SNP | 69.2 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

215,900 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Novostavba – 4-izbový mezonet s 2 parkovacími miestami na predaj – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

256,166 € 2237 €/m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 4884 €/m²

BOSEN | 4-izbový mezonet vo Viedni

Reality Wien

Mezonet | Rakúsko | Wien | Terzaghigasse 38/A

BOSEN | Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový mezonet vo Viedni – 1220 Wien Moderné

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Wien

499,000 € 4042 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MODERNÝ 5IZB. ROD. DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Hrušovská | 116 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

450,000 € 3879 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiový Mezonet v centre Bratislavy

SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 6357 €/m²

Na predaj 3. izb. mezonet 87,32 m2 s rozľahlou záhradou v Miloslavove, REZERVOVANÝ!!

Reality Miloslavov

Mezonet | 87.32 m²

Hľadate miesto, ktoré sa stane vaším domovom , alebo investíciou do budúcnosti?? Tento príjemn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

259,000 € 2966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3izb. mezonetový byt so zimnou záhradou v RD, samostatný vstup, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Mezonet | Platanová | 92.76 m²

Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

270,000 € 2911 €/m²

Priestranný 5-izbový mezonet s terasou, 3 balkónmi a dvojgarážou – začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Šustekova | 190 m²

Predaj – 5 izbový mezonet s terasou a dvojgarážou, začiatok Petržalky Ponúkame na predaj pries

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA! PREDAJ 2-IZB.BYT + ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Mezonet | Vajnory | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v okrese Bratislava III, kd

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

TARGETreal | Na predaj, trojizbový mezonet, Žilina

Reality Žilina

Mezonet | 93 m²

Pre lepšiu predstavu kliknite na virtuálnu obhliadku bytu: https://my.matterport.com/show/?m=pi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 2687 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ TAKÝ BYT AKO ŽIADEN INÝ PENTHOUSE S VEĽKOU LOGGIOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 1.023.975 €

Reality Bratislava-Jarovce

Mezonet | Jantárová | 219.95 m²

Hľadáte priestor pre Vaš nový byt, taký aký nemá nikto? Páčia sa Vám unikátne projekty s archit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

1,023,975 € 4655 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Mezonet | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

NIVY - 3i mezonet v nadstavbe, 100 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 100 m²

Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 3750 €/m²

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj Dom 3-izbový s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Mezonet | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

SIENKIEWICZOVA – 3i MEZONET v NADSTAVBE blízko MODRÉHO KOSTOLÍKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Sienkiewiczova | 133 m²

POZRITE si TENTO 3i MEZONETOVÝ BYT v STAROM MESTE. Byt sa nachádza pri MODROM KOSTOLÍKU na SIEN

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

PENTHOUSE, 264 m2, absolútne centrum Žiliny, 264m2, NOVOSTAVBA

Reality Žilina

Mezonet | 264 m²

MGM reality Vám ponúka na predaj reprezentatívny nový mezonetový byt s úžitkovou plochou až 175

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v dvojdome - novostavba so záhradkou v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Mezonet | Sadová | 88 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Miloslavov, len 8 km od hla

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Miloslavov

265,000 € 2898 €/m²

BOSEN | 3-izbový priestranný mezonet v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Mezonet | Na Hriadkach | 104 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 4615 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie