BOSEN | A08 | Mezonetový 4 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 128.83 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

279,670 € 2616 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový mezonetový byt v centra mesta Sereď

Reality Sereď

Mezonet | Vinárska | 119.32 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj jedinečný mezonetový 4 izbový byt v centre mes

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 04.05.2023
Byty na predaj Sereď

235,000 € 1969 €/m²

REZERVOVANÉ | Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami v obci Bernolákovo na ulici Narcisová.

Reality Bernolákovo

Mezonet | Narcisová | 107.09 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,900 € 2791 €/m²

Nadštandardný mezonet so záhradou 101 m² | Novostavba | Poprad – Spišská Sobota

Reality Poprad

Mezonet | Sobotské námestie | 81 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 3 izbový mezonetový byt – novostavbu v Poprade – Spišská Sobota

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

350,000 € 4321 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Bývaj v rodinnom dome s pozemokm za cenu bytu v Trnave! Mezonetový 4 izbový rodinný dom so záhradou v obci Dechtice

Reality Dechtice

Mezonet | 116 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka jedinečnú možnosť kúpy štvorizbového mezonetového

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dechtice

185,000 € 1595 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Bývaj v rodinnom dome s pozemokm za cenu bytu v Trnave! Mezonetový 3 izbový rodinný dom so záhradou v obci Dechtice

Reality Dechtice

Mezonet | 91 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka jedinečnú možnosť kúpy trojizbového mezonetového

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dechtice

165,000 € 1813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie