Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Bratislava - Vrakuňa

RE0006354-19-000099 (32703)
Aktualizovaný 14.6.2019 1. publikácia 14.6.2019

Dom 4 izbový Bratislava II Ružinov

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Vrakuňa


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Margarétová

Cena vrátane provízie 499 000 €
Celková úžitková plocha 161,00 m2
Popis nehnuteľnosti
4-izbový novopostavený dom s dvomi terasami, záhradou a garážou s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy.

Na prízemí rodinného domu sa nachádza vstupná chodba so šatníkom a komorou, hosťovská toaleta, spálňa so šatníkom, jedáleň, kuchyňa, obývacia izba s krbom a kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Z jedálne a obývacej izby sa dá vyjsť na terasu, zo spálne je východ do záhrady. Poschodie tvoria dve spálne, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, práčovňa a terasa.

Dom je vybavený kvalitnými materiálmi, 10mm nemecké plávajúce podlahy Meister, klimatizácia Daikin, podlahové infra kúrenie - každá izba s vlastným termostatom, satelitný aj sieťový rozvod, LED svietidlá v celom dome, hliníkové elektrické žalúzie. Interiérové zariadenie je z malajzského dubu, schody sú z masívneho dubového dreva. Kuchyňa je plne vybavená zabudovanými spotrebičmi vrátane parnej teplovzdušnej rúry, umývačky riadu, indukčnej platne a veľkokapacitnej Wifi chladničky LG. Všetky spotrebiče sú úplne nové s 5 ročnou zárukou. Sanita v dome je od švajčiarskeho výrobcu Jika Laufen. O bezpečnosť domu sa stará alarm, v dome je zabudovaný aj videovrátnik so záznamníkom.

Exteriér tvorí záhrada, terasa so záhradným nábytkom, záhradný hliníkový domček a kvalitná zasklená belgická hliníková pergola Renson s dažďovým aj veterným senzorom. Trávnik je automaticky zavlažovaný, k dispozícii je studňa s čerpadlom. Vykurovaná garáž s bezpečnostnými dverami, vodou, silnoprúdom a vyliatou epoxidovou podlahou.

Dom je situovaný v tichej lokalite na hranici Ružinova a Vrakune a poskytuje rýchlu dopravnú dostupnosť do centra mesta aj na diaľničný obchvat.

Interiér 126 m2, terasa na prízemí 20 m2, terasa na poschodí 15 m2, garáž 21 m2, pozemok 673 m2

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/32703-margaretova

ID: 32703

---------------------------------

3-bedroom newly built house with two terraces, garden and garage with good access to the center of Bratislava.

On the ground floor of the family house there is an entrance hall with wardrobe and pantry, guest toilet, bedroom with wardrobe, dining room, kitchen, living room with fireplace and bathroom with corner bath and toilet. From the dining room and living room you can go out to the terrace, from the bedroom to the garden. The first floor consists of two bedrooms, bathroom with shower and toilet, laundry and terrace.

The house is equipped with quality materials, 10mm Meister floating floor, Daikin air conditioner, floor infra heating - each room with its own thermostat, satellite and network distribution, LED lights throughout the house, aluminum electric blinds. The interior is made of Malaysian oak, the stairs are made of solid oak wood. The kitchen is fully equipped with built-in appliances including steam hot-air oven, dishwasher, induction hob and LG's high-capacity refrigerator. All appliances are brand new with a 5 year warranty. Sanitation in the house is from Swiss manufacturer Jika Laufen. The security of the house is cared for alarm, the house is built-in video recorder with recorder.

The exterior consists of a garden, a terrace with garden furniture, a garden aluminum house and a quality glazed Belgian aluminum pergola Renson with rain and wind sensors. The lawn is automatically irrigated, there is a pump well. Heated garage with security door, water, heavy current and spilled epoxy floor.

Set in a quiet location on the border of Ruzinov and Vrakuna, the house provides quick access to the city center and the highway bypass.

Interior 126 m2, terrace on the ground floor 20 m2, terrace on the floor 15 m2, garage 21 m2, plot 673 m2

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/32703-margaretova

ID: 32703
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 161,00 m2
Plocha obytnej časti 161,00 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 2019
Výmera pozemku celkom 673,00 m2
Krb Áno
Garáž Áno
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. img Počet inzerátov: 86
Svoboda Williams
Mobil +421 948 939 ...
 
Adresa
Ventúrska 12
81101 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.svoboda-williams.sk
Hovoríme SlovenskyAnglickyMaďarskyRusky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

  

Chcete zatepliť svoj dom? Požiadajte o dotáciu.

 

  5 znakov eco-friendly kancelárie

  • Zobraziť publikovaný inzerát