Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Kancelárie, administratívne priestory Predaj Bratislava - Ružinov

RE0004183-19-000624
Aktualizovaný 26.8.2019 1. publikácia 15.8.2019

Na predaj kancelárske priestory, GREEN HOUSE -Rezervácia

Druh / Typ

Kancelárie, administratívne priestory / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Ružinov


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Záhradnícka

Cena vrátane provízie 380 000 €
Celková podlahová plocha 151,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj kancelársky priestor  na 4.poschodí o výmere 151,94m2  a kancelársky priestor na 3.poschodí o výmere 148,74m2 v polyfunkčnom päť poschodovom objekte  s výťahom na ulici Záhradnicka v Ružinove. Kancelársky priestor sa nachádza v širšom centre Bratislavy, v objekte kde spodné podlažia slúžia ako administratívny priestor a podkrovie ako priestor bytový. Jedná sa o kompaktnú uličnú zástavbu susediacu s ďalšími bytovými objektmi.

Vzhľadom k lokalite a funkcii objektu, je možné riešiť  v ponúkanom priestore následne zmenu účelu funkcie z nebytového priestoru na priestor bytový a tak vytvoriť na jednom podlaží dva byty (2.izb. a 3.izbový), prípadne jeden veľkoplošný byt. Miesto  profituje zo svojej polohy v dobrej nadväznosti na centrum a blízkosť  komplexnej občianskej vybavenosti.

Popis objektu:

Celková výmera priestoru na 4.poschodí je 151,94m2. Pozostáva z piatich kancelárskych miestností, samostatnej kuchynky, sociálneho zariadenia a priestrannej chodby. Možnou zmenou účelu z nebytového priestoru na bytový je možné vytvoriť na podlaží dve bytové jednotky a to 2-izbový byt o výmere 59m2 a 3-izbový byt  o výmere 78,5m2, prípadne vytvoriť inú dispozíciu podľa vlastnej potreby (4-izbový a 1-izbový priestor).  Celková výmera priestoru na 3. poschodí je 148,74m2 a taktiež pozostáva z piatich samostatných miestností a kuchynky, dvoch sociálnych zariadení a priestrannej chodby. Priestor tohto podlažia má v tomto čase zazmluvnený nájom na dva roky. Obidve podlažia sú prístupné výťahom a samostatným schodisko zo zadnej časti domu. Pred vchodom sa nachádza plocha ktorú je možné následne riešiť ako vyhradené parkovanie.

Objekt po konštrukčnej stránke je kvalitnou murovanou  stavbou z r.2000 s drevenými oknami, deliace priečky sú z tehál, povrchy stien sú hladké omietky a v sociálnych zariadeniach keramický obklad, strop je sádrokartónový podhľad. Každá kancelária má svoju samostatnú klimatizačnú jednotku a každé podlažie svoj vlastný zdroj vykurovania (plynový kotol). Priestor je vybavený prípojkami na všetky inžinierske siete.

Cena ponúkaného nebytového priestoru je v stave štandard v cene 2.500€ za 1m2, čo činí predajnú cenu jedného celého podlažia celkom 380.000€.

Lokalita:

Širšie centrum Bratislavy s dobrou dostupnosťou do centra. K dispozícii je v blízkosti kompletná občianska vybavenosť a tiež napojenie na mestskou dopravou
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 151,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Vybavenie štandard
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Výťah Áno
Príjazd asfaltová cesta
Bezpečnostné zariadenie Áno
Internet Áno
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 108
Ing.arch. Tatiana Hucíková
Mobil +421 901 771 ...
 
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Hovoríme SlovenskyAnglicky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

Mýty a fakty o trvalom pobyte v prenajatom byte

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát