(JugIS_SdBAs) Aktualizovaný: 19. 04. 2024 1. publikácia: 19. 04. 2024

NEO - Výnimočná nehnuteľnosť na predaj v obci pri Trnave

Trnava
Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
350 m²

Plocha pozemku:
6 600 m²
Info
Výnimočná nehnuteľnosť na predaj v obci pri Trnave

Spoločnosť NEOREAL vám ponúka na predaj exkluzívnu rodinnú vilu v obci vzdialenej 5 minút od krajského mesta Trnava. Objekt je situovaný v centrálnej časti obce, v stabilizovanej zastavanej časti s jasne zadefinovanými susedskými vzťahmi, čo predurčuje vysokú mieru súkromia, bezpečia a predvídateľnou výstavbou v okolí. Obec v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - základná škola, materská škola, lekáreň, zdravotné stredisko, potraviny a iné. Dopravné napojenie je možné prostredníctvom rýchlostnej cesty R1 a taktiež s vynikajúcim napojením na diaľnicu D1, diaľkovou hromadnou a taktiež železničnou dopravou.

Samotná nehnuteľnosť je umiestnená na rozľahlom, mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 6600 m2. Pozemok je členený na oddychovo-rekreačnú časť, kde je umiestnená samotná vila a úžitkovú časť , ktorá je vysadená kombináciou ovocných stromov a viniča. V zadnej časti pozemku sa nachádza menšie zarybnené jazierko s dreveným premostením obkolesené mohutným stromoradím. Cirkuláciu a okysličenie vodnej plochy zabezpečuje technologické zariadenie. V úžitkovej časti záhrady je umiestnených niekoľko technických stavieb ako záhradný domček pre zariadenia umožňujúce údržbu záhrady, altánok s krásnym výhľadom na pozemok, dizajnová letná kuchyňa o výmere 50 m2 a vínna klenbová pivnica, ktorá zabezpečuje dokonalé uskladnenie vína . Záhrada je pravidelne udržiavaná, ošetrovaná a vybavená všetkou potrebnou technológiou a taktiež nasvietená viacerými svetelnými bodmi. Samozrejmosťou je kompletný kamerový systém celého pozemku, čo predurčuje vysokú mieru bezpečia a súkromia.

Rodinná vila umiestnená v hornej časti pozemku je samostatne stojaci 3-podlažný objekt, skolaudovaný v roku 2022 so zastavanou plochou 350 m2. Dispozícia objektu je riešená moderne, dizajnovo s citom pre detail, architektúru a celý koncept bývania je dielom renomovanej slovenskej architektky. Suterén vily je využitý ako galéria / cognac/rum priestor s možnosťou posedenia pre oddych, relax s kompletným sociálnym zázemím. Dispozícia prízemnej časti vily ponúka komfortných 200 m2 a spočíva v rozľahlej obývacej izby vybavenej krbom s prechodom do jedálne a kuchyne s priamym výstupom na prestrešenú terasu prekrytú bioklimatickou pergolou s tienením. Rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou , šatníkom a toaletou ponúkajú vysoký komfort bývania a dotvárajú dispozíciu prízemnej časti vily. Poschodie rodinnej vily je dostupné prostredníctvom schodiska obloženého masívnym drevom a podčiarkuje samotný dizajn stavby. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné zrkadlové izby s výstupom na balkón, ktorý sprostredkuje panoramatický výhľad na celý pozemok. Poschodie je vybavené kúpeľňou s prirodzeným presvetlením a integrovanou saunou a taktiež samostatnou toaletou. Rodinná vila je postavená z nadštandardných kvalitných materiálov, v interiéri je použité masívne drevo, mramor,sklo, gres, tapety, špičkové osvetlenie a ozvučenie. Medzi exkluzívne benefity nehnuteľnosti je možné vyzdvihnúť výnimočný bazén s unikátnou technológiou a dĺžkou 8 m a taktiež garáž s podlahovým vykurovaním a úctihodnou výmerou 150 m2, kde je možné komfortne zaparkovať 4 automobily.

Technické špecifikácie :

" Chladenie - stropné - systém voda-voda
" Vykurovanie - podlahové - zdroj plynový kotol
" Okná - hliníkové 6-komorový profil , izolačné 3-sklo
" Obvodové múry - tehla 55 cm
" Zateplenie - minerálna vlna
" Bazén - infinity s prepadom hrana 1,5 m, dlžka 8 m
" Spotrebiče - Bora-Hansgrohe, Miele
" Pergola - Francúzsky dodávateľ , naklápacie lamely, tienenie, vyhrievaná exteriérovými žiaričmi
" Ozvučenie - Sonos + Boston Bravo
" Bezpečnostný systém - kompletný kamerový systém vrátane pohybových čidiel

Pre viac informácií kontaktujte makléra :
Andrej Matys
+421 911 321 474
matys@neoreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
350 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Rodinná vila

Orientácia:
Južná

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
6 600 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Andrej Matys

NEOREAL ,s.r.o.

09113214...0911321474 zobraziť číslo

NEOREAL ,s.r.o.

Mikovíniho 26 • 91701, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

Andrej Matys

NEOREAL ,s.r.o.

09113214...0911321474 zobraziť číslo