Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Trnava

RE0001101-18-000251 (5931p)
Aktualizovaný 24.9.2018 1. publikácia 17.9.2018

DUPOS - Dražba Dvojizbového bytu v Trnave

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Trnava


[ Reality okres Trnava ]
Ulica

Teodora Tekela 6480/7

Cena vrátane provízie 72 900 €
Celková podlahová plocha 47,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Byt č.2 sa nachádza na prvom poschodí /II.NP/ v bytovom dome s.č. 6480 na ulici Teodora Tekela v Trnave. Bytový dom bol podľa predloženého potvrdenia daný do užívania v roku 1979 a zateplený v roku 2014. Bytový dom má 13 nadzemných podlaží. Na I.NP sa nachádza vstup do bytového domu, spoločné zariadenia bytového domu a pivnice patriace k jednotlivým bytom. Dom je postavený na betónovom základe. Obvodová konštrukcia je vyhotovená z plošných panelových dielcov so zateplením. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. V bytovom dome sa nachádza jeden osobný výťah a jeden nákladný výťah . Na podlaží sa nachádzajú 4 byty. Celkovo bytov vo vchode – 48. Vstupné dvere do domu sú nové na báze plastov, okná v spoločných častiach sú plastové. Vykurovanie aj ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu. Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.


Spoločnými časťami domu sa rozumejú časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, chodby, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.


Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočikárne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.


Technický popis bytu :


Oceňovaný byt č.2 je dvojizbový s kuchynským kútom po kompletnej rekonštrukcii Je umiestnený na II.NP (1.poschodí) bytového domu. Byt pozostáva z nasledovných miestností : chodba, malá pracovňa, izba, izba prepojená s kuchynským kútom a kúpeľňa s WC. Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, ktorá nebola na zameranie sprístupnená. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v kúpeľni s WC – keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – laminátová plávajúca podlaha. S izby prepojenej s kuchynským kútom je prístupný balkón o rozmeroch 3,525x0,81m. V kuchynskom kúte sa nachádza nová štandardná kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s rúrou a digestorom. Umývačka riadu je vsunutá pod pracovnou doskou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. Bytové jadro je murované. V kúpeľni s WC sa nachádza samostatný murovaný sprchovací kút , keramické umývadlo zabudované so skrinkou a WC so spodnou nádržkou. Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo sprchového kúta a WC. Okná sú v celom byte nové plastové so žalúziami, dvere hladké plné, do pracovne zasúvacie, do kúpeľne s WC zhrňovacie. Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké. Radiátory sú panelové s meračmi tepla. Byt bol v deň obhliadky v dobrom technickom stave, s bežne vykonávanou údržbou. Vykurovanie bytu aj ohrev TÚV je z centrálneho zdroja z kotolne , ktorá je umiestnená mimo domu.


 


 


Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


  Informácie o dražbe:
  
  
    číslo dražby: DD 65/2018

    predmet dražby: 2-izbový byt v Trnave
  

  dátum konania dražby: dňa 12.10.2018
čas konania dražby: 10:00 hod.
Miesto konania dražby: M. Sch. Trnavského 6, 917 01 Trnava, v aukčnej sieni nachádzajúcej sa v pivničných priestoroch budovy č. 6


            Najnižšie podanie: 72 900 eur
Dražobná zábezpeka: 15 000 eur

Číslo účtu:  Var. symbol: 652018

termín prvej obhliadky: dňa 26.09.2018 o 14:00
termín druhej obhliadky: dňa 05.10.2018 o 09:00 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 72 900 eur
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 47,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DUPOS reality network s.r.o. img Počet inzerátov: 114
Mgr. Miloš Brezina
Mobil +421 911 620 ...
Email milosb@dupos.sk
 
Adresa
Tamaškovičova 17
91701 Trnava
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.dupos.sk
Hovoríme AnglickySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Počet dokončených bytov v SR

V prvom polroku sa dokončilo viac bytov

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Banskej Bystrici

Aký je realitný trh v
Banskej Bystrici?

 • Zobraziť publikovaný inzerát