Záhradné pozemky na predaj – Červený breh, Košice | výhľad, ticho a príroda na dosah mesta

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žľaby | 1,952 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradné pozemky v obľúbenej lokalite Košíc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

Záhrada v obci Sokoľ - Uhrinč

Reality Sokoľ

Záhrada | Uhrinčanská | 675 m²

Ponúkame na predaj záhradku v obci Sokoľ, časť Uhrinč. Nachádza sa v okrajovej časti danej loka

Publikované: 13.05.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

32,000 € 47 €/m²

Záhradka Vyšné Opátske - Heringeš

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Heringeš | 390 m²

Ponúkame na predaj záhradku v meste Košice . Nachádza sa pod lokalitou Panoráma. . Výmera záhra

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

25,900 € 66 €/m²

REZERVOVANÉ Záhrada Mončí potok

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Mončí potok | 585 m²

Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

30,000 € 51 €/m²

Záhradka s inžinierskými sieťami Sokoľ

Reality Sokoľ

Záhrada | Bánova | 372 m²

Ponúkame na predaj záhradku o výmere 372 m², takmer rovinatú, s krásnymi výhľadmi na meandre H

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

32,000 € 86 €/m²

ADOMIS – predaj záhrady Košice -Ťahanovce.

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Brusnicová | 456 m²

Na predaj krásna záhrada s výhľadom – Košice – Ťahanovce. Jedná sa o lokalitu „Nad tunelom Pon

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

28,000 € 61 €/m²

DEVÍN, záhrada 830 m2 s neopakovateľným VÝHĽADOM na HRAD DEVÍN a DUNAJ

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Spätná cesta | 830 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú záhradu s chatou v nádhernom p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

420,000 € 506 €/m²

HD REALITY,predaj záhradná chatka v tichej rekreačnej lokalite

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 404 m²

HD REALITY, ponúkame na predaj záhradnú chatku v atraktívnej a vyhľadávanej záhradkárskej oblas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

43,000 € 106 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrásť - Trenčín

Reality Trenčín

Záhrada | Chrásť | 359 m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti v lokalite Chrásť Trenčín Pozemok: Rozloha pozemku

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

9,800 € 27 €/m²

VIVAREAL* ROŽNÝ POZEMOK, 2 záhradky, chatka, výmera spolu 560 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný Mlyn | 550 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

103,000 € 187 €/m²

DELTA - NA PREDAJ POZEMOK - obec Osturňa - 2159m2

Reality Osturňa

Záhrada | Osturňa | 2,159 m²

DELTAPROPERTY ponúka na predaj pozemok v obci Osturňa. - rozloha poz

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 09.09.2024
Pozemky na predaj Osturňa

58,000 € 27 €/m²

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Pozemok na predaj v obci Ondrašová

Reality Ondrašová

Záhrada | - | 1,092 m²

Beplan reality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Ondrášová, v okrese Turčianske Teplice.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ondrašová

35,000 € 32 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE – Slnečná záhrada pri sútoku Hrona a Dunaja | Štúrovo

Reality Štúrovo

Záhrada | 228 m²

Hľadáte miesto na oddych neďaleko vody, cyklotrasy a prírody? Ponúkame na predaj udržiavanú záh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

24,900 € 109 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 393 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 393 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 15 €/m²

Záhrada - Pionierska ulica, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 300 m²

V zastúpení vlastníka predáme pozemok - druh pozemku Záhrada. Nachádza sa na Pionierskej ulici.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 157 €/m²

Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 668 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

132,000 € 198 €/m²

Na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu

Reality Jablonec

Záhrada | 2,646 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu.

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Jablonec

238,000 € 90 €/m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 425 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 14 €/m²

Záhrada v osobnom vlastníctve, Žabí Majer, Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 386 m²

Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23080)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie