Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Top
Top

Murovaná hala 150 m2 | pozemok 950 m2 | Strečno | ľahký priemysel, skladovanie, servis

Reality Strečno

Skladový objekt | Kamenná | 270 m²

Ponúkame Vám časť staršej murovanej haly o výmere zastavanej plochy 150 m2 plus pozemok 950 m2

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Strečno

129,000 € 478 €/m²

člen NARKS

Na predaj priemyselný areál v Kežmarku

Reality Poprad

Skladový objekt | - | 1,583 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priemyselný areál v Kežmarku, ktorý sa nachádza na pozemku s c

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

Plechová hala na prenájom, 108 m, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 108 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu o výmere 108 m2 situovanú v priemyselnej časti Zvolena, n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Zvolen

400 € 4 €/m²

člen NARKS

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

Skladové priestory na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²

Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,699,990 € 1264 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Skladová budova na predaj – Bratislava, Dúbravka (2149 m²) – výborné napojenie na D2

Reality Bratislava-Dúbravka

Skladový objekt | Agátová | 2,149 m²

Ponúkame na predaj skladovú a výrobnú budovu v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Objekt sa nac

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

1,690,000 € 861 €/m²

Sklad pre želenice, prevádzka predaj, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | 0 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj sklad (prekládka pre železnice) pri

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

295,000 €

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál

Reality Žilina

Skladový objekt | 4,897 m²

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál Súbor prevádzkových budov určených pre skladovanie

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 378 €/m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin

Reality Martin

Skladový objekt | 500 m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme skladovú / výrobnú halu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

375,000 € 750 €/m²

Podn. areál - adm, výroba, garáže, sklady (3,3 ha) neďaleko Košíc

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 6,581 m²

Číslo ponuky: 9073 - Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 3,3 ha nach

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

1,700,000 € 258 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ: Skladovo-obchodný areál Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 442 m²

Č. 5197 Investičná nehnuteľnosť / skladovo-obchodný areál – Trnava, Mikoviniho Cena: 750.000 €

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Trnava

750,000 € 1697 €/m²

Exkluzívne PNORF – zrekonštruované sklady r. 2020, 915 m2, 1300 m2, Novozámocká ul., Nitra - Krškany

Reality Nitra

Skladový objekt | Novozámocká | 915 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj skladové priestory po rekonštrukcii, na

Publikované: 12.11.2021 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Nitra

440,000 € 481 €/m²

PREDAJ: SKLADOVÝ, VÝROBNO-PREVÁDZKOVÝ AREÁL

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | Trenčianska | 1,520 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj skladové a výr

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ: Veľkokapacitný skladový hangár (1 359 m²) s betónovým pažením_Nová Ves n/V _ TOP

Reality Nová Ves nad Váhom

Skladový objekt | Nezadaná | 1,359 m²

Sme AVILA. Spájame ľudí s priestormi, kde ich biznis rastie. Kontaktujte nás. Realitná kancelá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nová Ves nad Váhom

89,900 € 66 €/m²

NA PREDAJ: Moderný sklad s veľkým areálom, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Skladový objekt | Budovateľská | 2,038 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, skladový priestor v strategickej lokalite na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Prešov

750,000 € 368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj pozemku s kontajnerom -skladovanie/parkovanie motorky

Reality Bratislava-Dúbravka

Skladový objekt | Polianky | 8.06 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1712 €/m²

Na predaj priemyselný objekt s pozemkom 21160 m2 cena s DPH

Reality Nitra

Skladový objekt | Dolné Krškany | 21,160 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj priemyselný objekt s rozľahlým pozemkom nachádzajúci sa v

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 125 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!! NA PREDAJ VÝROBNA HALA -NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | - | 4,000 m²

550 000,-EUR bez DPH Investičná príležitosť v Novom Meste nad Váhom Na predaj: Výrobný S

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

550,000 € 133 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj skladové priestory 5088m2 + admin. budova

Reality Žarnovica

Skladový objekt | - | 8,166 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

2,800,000 € 343 €/m²

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

Sklad s administratívou v Nitre na predaj

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 2,160 m²

Na predaj samostatný priemyselný areál so skladmi a administratívou – Nitra Ponúkame Vám na pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie