Šikovný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNA NOVINKA: Dizajnový 3-izbový byt v širšom centre, ktorý Vám vyrazí dych! (Čerstvo dokončené 05/2026)

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre . Túžite po domove s vlastnou identitou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | - | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt obľúbeného typu „priechodný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Budovateľov | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou nachá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

179,500 € 2493 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Martine - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,900 € 2036 €/m²

Na predaj 3-izbový byt + parkovacie miesto, Martin Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 81.43 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom | 2-izbový mezonet s klimatizáciou | Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 63 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom jedinečný mezonetový byt s rozlohou 63 m² v Novom Martine

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 3 izbový byt v novostavbe Martin - časť Nový Martin, od 1.5.2026 k dispozícii

Reality Martin

3 izbový byt | Nový Martin | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe v lokalite Nový Martin. Byt bude k dispozíci

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 3-izbový byt s potenciálom 4-izbového (82 m²), Martin - Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Hľadáte bývanie, kde Vám nikto nebude „skákať nad hlavou a ktoré môže rás

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

147,500 € 1891 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový slnečný byt Martin Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Petrikovicha | 68 m²

Na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Ľadoveň. Byt na nachádza v v zatepl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt na predaj, Rázusova, Košúty I., Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

139,900 € 2028 €/m²

3-izbový mezonet na prenájom, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný štýlový mezonet, ktorý zaujme elegantným čierno-zlatým dizajnom,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3- izbový byt na prenájom v lokalite Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt situovaný v obľúbenej l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3 izbový byt - mezanín na predaj, lokalita Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

184,000 € 3067 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný byt v centre mesta Martin, blízko peše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Svetlý 3 izbový byt na predaj Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2433 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Širšie centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 72.3 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o celkovej výmere 72,3 m2 s výbornou dispozíciou v obľú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie