3-izbový veľký byt Martin - centrum , pôvodný stav, záhrada

Reality Martin

3 izbový byt | - | 120 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj veľký 3-izbový rozľahlý byt v centre mesta Mar

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

209,000 € 1742 €/m²

Na predaj 3i byt v širšom centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 73m2 vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

178,000 € 2438 €/m²

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

Prenájom zariadeného 3 izbového bytu, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Sucháčkova | 67 m²

ReElity Realitná kancelária ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v meste Martin, mestská

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním v cene

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 55 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

177,000 € 3218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bright 3 - room Apartment with 2 Balconies | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

We offer for rent a bright and well-designed 3- room apartment located within walking distance

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt - Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový byt v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915 8

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

180,000 € 2769 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu v centre mesta M.R.Štefánika Martin

Reality Martin

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 69 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Martin

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

We offer for rent a bright and well-designed 3 - room apartment located within walking distance

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3 izbový byt s 2 balkónmi | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s 2 balkónmi | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt na prenájom v novostavbe Byty-Košúty

Reality Martin

3 izbový byt | 73 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v novostavbe s celkovou výmerou 73 m². Byt disponuje pr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KRÁĽOVSKÝCH 82 m²: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre Martina!

Reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Martina ! „Definícia mestského luxusu bez kompro

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

219,990 € 2683 €/m²

Na prenájom 3 izbový veľkometrážny byt Nováková ulica

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 80 m²

Ponúkam Vám na prenájom 3 izbový byt v centre mesta Martin na ulici Nováková. Byt má rozlohu 80

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izbový byt SEVER, výborná ulica

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

B10 ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 67m² s pivnicou a balkónom o rozlohe a

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

151,000 € 2254 €/m²

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

214,900 € 3114 €/m²

REZERVOVANÉ TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt v centre Martina Štúrovo námestie

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo námestie | 75 m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

180,000 € 2400 €/m²

Exkluzívne na predaj veľkometrážny byt v Martine na Severe.

Reality Martin

3 izbový byt | - | 83 m²

Exkluzívne na predaj – priestranný 3-izbový byt s balkónom, Martin – Sever Ponúkame na predaj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1807 €/m²

PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V TICHEJ LOKALITE MARTIN – ĽADOVEŇ

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

3-izbový byt na predaj v lokalite Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | - | 72 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Martin-Sever. Byt sa nachád

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

146,700 € 2038 €/m²

EXKLUZÍVNE - Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Predstavujeme vám príjemné bývanie v jednej z obľúbených častí mesta Martin – na sídlisku Ľadov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

3-izbový byt na predaj v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 67 m²

Beplan reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Ľadoveň. Ori

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2463 €/m²

3 izbový byt na prenájom v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 69 m²

Beplan reality ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň v Martin

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie